Tüzün Giyim

1979’Dan Günümüze Tekstil, Moda Ve Perakende Sektörünün Öncüleri Arasında Yer Alan Marka Daha Geniş Kitlelere Ulaşabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Tüzün Giyim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tüzün Giyim Bayilik Şartları

Markanın İstediği özellikte Lokasyon Bulmak
Müşteri Memnuniyetine önem Vermek
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Ve Adli Sicile Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak

Tüzün Giyim Bayilik Açıklaması

Tüzün Giyim Bayilik

1979 yılında Tüzün Giyim mağazacılık sektörü bünyesindeki faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında kendisine yer edinebilmiştir. Yılların getirdiği deneyimi ve pazar konumunu çok hızlı bir şekilde geliştirebilmesini, üst düzey kalitedeki ürünleri ile birleştirmekte ve sadık bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Modayı yakından izleyen bunu yaparken de kaliteden taviz vermeyi istemeyen kadınların bir numaralı tercihi haline gelen marka mağazacılık sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Farklı şehirlerde titizlikle hazırlanmış olan koleksiyonlarını daha fazla tüketiciye ulaştırmayı amaçlayan marka, müşteriye özel yaklaşımı ile fark yaratmakta ve mağazacılık sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Tüzün Giyim Bayilik Şartları

Tüzün Giyim bayilik almak isteyen girişimcilerin seçim sürecinde büyük bir titizlikle hareket etmektedir. Hem yurtiçi hem yurt dışı lokasyonlarını genişletmeyi amaçlayan marka, standartlarına uygun bulduğu girişimcilere franchise hakkını vermektedir. Tüzün Giyim bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler firmanın internet sitesindeki bayilik başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilmektedir. Başvurunun marka standartlarına uygun olması durumunda girişimci adayı ile irtibata geçilmektedir. Markanın bayilik ile ilgili olarak ilan ettiği temel koşulların içeriğinde tek taraflı olarak değişiklik yapabilme hakkı bulunmaktadır. İlan edilen temel koşulları sağlayan girişimcinin bayilik başvurusunun kabul edilip edilmemesi markanın insiyatifinde bulunmaktadır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi ve gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde Tüzün Giyim belirleyici tek taraf olarak yer almaktadır.

Tüzün Giyim bayilik alan girişimcilerin mağazacılık ve perakende sektöründe tecrübeli olmasını istemektedir. Süreklilik gösterecek bir kurumsal yapıya ve kadroya sahip olması beklenen girişimciler, minimum 4 yıllık süre ile franchise işletme hakkını alabilmektedir. Süre sonunda marka tarafından franchise işletme hakkının devamlılığı yeniden değerlendirilmektedir. Mağazaların en az 15 metre cephe ve 150 m2 kullanılabilir alan ile %10 depolama alanının bulunması gerekmektedir. Marka açılacak olan mağazaların şehirdeki en işlek AVM’lerde ya da moda markalarının yer aldığı ana caddelerde konumlandırılmasını talep etmektedir. Mağazaların iç-dış dekorasyonları ile mimari tasarımının maliyeti, marka standartlarına uygunluğu da göz önünde bulundurularak, bayilik alan girişimci tarafından karşılanır. Bayilerin markanın mevcut sezon koleksiyonundan, sergilenen ürünlerin en az %80’ine sipariş vermesi zorunluluğu bulunmaktadır. 

Tüzün Giyim Bayilik Avantajları

Tüzün Giyim bayilik alan girişimciler yılların deneyimine ve sektörde büyük bir Pazar payına sahip bir marka ile işbirliğinde bulunma avantajına sahip olmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren marka, müşteriye özel yaklaşımının en gurur duyduğu ilkeler arasında olduğunu kanıtlamaktadır. Moda sektörünün öncü ülkeleri ile ticari ilişkileri bulunan marka bu sayede modayı en hızlı şekilde takip etmekte ve en trend ürünleri müşterilerine ulaştırabilmektedir. Büyük bir titizlik ve üstün bir kalite ile Ankara’daki fabrikasında hazırlanan ürünler, kalite kontrol süreçlerinden başarı ile geçtikten sonra satışa sunulmaktadır. Marka sadık bir müşteri kitlesine hizmet vermekte, hem marka bilinirliği hem de kanıtlanmış kalitesi sayesinde giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu durum da Tüzün Giyim bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin karlı yatırımlar haline dönüşmesinde etkili olmaktadır.

Tüzün Giyim Bayilik Destekleri

Tüzün Giyim bayilik alan girişimcilerine bayilik başvurusu aşamasından itibaren her konuda destek olmaktadır. Mağazanın seçileceği alanın konumlandırılmasından daha geniş kitlelere ulaşmayı sağlayacak pazarlama faaliyetlerine kadar destek sunan marka, hem müşteri memnuniyetinin hem de bayilerin gelirinin artırılmasına büyük öncelik tanımaktadır. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için bayinin ayıracağı bütçe, girişimcinin iş planı doğrultusunda marka ile ortak bir şekilde kararlaştırılmaktadır. 

 

Tüzün Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR