Turuncu Araç Takip

Turuncu Araç Takip Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Turuncu Araç Takip Bayilik Şartları

Otomotiv Sektöründe Hizmet Eden Ve Araç Takip Sistemi ürünlerinin Pazarlama Faaliyetini Ve Teknik Destek Hizmetleri Sağlayabilecek Yapıya Sahip Olan Firmalar ürünlerin Satışını Gerçekleştirebilmektedir. vergi Kaydı Bulunan Ve ürünün Pazarlamasını Yapabilecek Firmalar 2.000 Tl. Lik Bir Sermaye İle Kendi Bölgelerinde Turuncu Araç Takip ürünlerinin Satışlarını Yapabilirler.

Turuncu Araç Takip Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Sektöründe Yenilikçi ve ihtiyaçlara çözüm üreten Farklı sektörler için AR-GE departmanı ile çözüm yollarını müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren Genç kadrosu ile her türlü Yazılım desteği sunarak, sektörel çözümlerde aranılan bir marka haline gelmiştir. Şirket Yazılım Geliştirme departmanı ile kullanıcılarına sürekli olarak yenilikler getirmekte. Müşteri odaklı ve empati ile Sektörde özel çözüm yazılımlar üretmektedir.

Turuncu Takip Farklı sektörlerde çözüm yolları sunarak, müşterilerin sahada Araç Filo Yönetimlerini minimum maliyetlerle kontrol etmesini, araç takip filo yönetim sistemi ile İşletmelerin rakiplerin karşısında kalite hizmet ve izlenebilirliklerin yanı sıra işletme koordinasyonlarının kontrolünün vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.
Kaliteli ve Kalifiye Personeli ile Satış hizmetlerinin yanı sıra Satış Sonrası servis hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğu bilinci ile Teknik destek hizmetleri ile de takdir edilmektedir.

Yazılım Kalitesi ile sektörde ön plana çıkan, farklı müşteri taleplerine cevap verebilen dinamik yapısı ile her geçen gün gelişmekte olan sektörde yerini güçlendirmektedir.
Farklı Çözüm yolları Mobil iletişim araçları ile Yazılımın her an her yerde izlenmesine olanak sağlamaktadır. İç Pazarda yapmış olduğu ürün satışları ile istikrarı sağlayan Turuncu Global Marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

İş ortaklarımıza artı değer katabilmek amacıyla uluslararası standartlarda yerli bilişim ürün ve hizmetlerini üretmektir.

Misyonumuz

Doğru teknik ve teknolojilerle katma değer üretebilen, teknolojiyi takip eden yerine takip edilen olan, müşteri ve çalışan memnuniyetini zirvede tutan, iş ortaklarının ilk tercihi olan bir dünya şirketi olmaktır.

Turuncu Araç Takip Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR