1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Turuncu Araç Takip

Turuncu Araç Takip

Turuncu Araç Takip bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Turuncu Araç Takip bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

Hakkımızda

Sektöründe Yenilikçi ve ihtiyaçlara çözüm üreten Farklı sektörler için AR-GE departmanı ile çözüm yollarını müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren Genç kadrosu ile her türlü Yazılım desteği sunarak, sektörel çözümlerde aranılan bir marka haline gelmiştir. Şirket Yazılım Geliştirme departmanı ile kullanıcılarına sürekli olarak yenilikler getirmekte. Müşteri odaklı ve empati ile Sektörde özel çözüm yazılımlar üretmektedir.

Turuncu Takip Farklı sektörlerde çözüm yolları sunarak, müşterilerin sahada Araç Filo Yönetimlerini minimum maliyetlerle kontrol etmesini, araç takip filo yönetim sistemi ile İşletmelerin rakiplerin karşısında kalite hizmet ve izlenebilirliklerin yanı sıra işletme koordinasyonlarının kontrolünün vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.
Kaliteli ve Kalifiye Personeli ile Satış hizmetlerinin yanı sıra Satış Sonrası servis hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğu bilinci ile Teknik destek hizmetleri ile de takdir edilmektedir.

Yazılım Kalitesi ile sektörde ön plana çıkan, farklı müşteri taleplerine cevap verebilen dinamik yapısı ile her geçen gün gelişmekte olan sektörde yerini güçlendirmektedir.
Farklı Çözüm yolları Mobil iletişim araçları ile Yazılımın her an her yerde izlenmesine olanak sağlamaktadır. İç Pazarda yapmış olduğu ürün satışları ile istikrarı sağlayan Turuncu Global Marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

İş ortaklarımıza artı değer katabilmek amacıyla uluslararası standartlarda yerli bilişim ürün ve hizmetlerini üretmektir.

Misyonumuz

Doğru teknik ve teknolojilerle katma değer üretebilen, teknolojiyi takip eden yerine takip edilen olan, müşteri ve çalışan memnuniyetini zirvede tutan, iş ortaklarının ilk tercihi olan bir dünya şirketi olmaktır.

  1. Sektörel Yazılımlar

Turuncu Araç Takip Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Turuncu Araç Takip Şartlar & Koşullar

Turuncu Araç Takip Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör