Türktakip Araç Takip Sistemleri

Türktakip Araç Takip Sistemleri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Türktakip Araç Takip Sistemleri Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Bilişim ve Telekomünikasyon alanında, Türk Takip Araç Takip Sistemleri olarak 2006 yılında başladığımız serüvenimize 2010 yılından bu yana ivme katarak devam etmekte ve şirket olarak sürekli kendimizi geliştirerek yeniliklerimize yenilik katmaktayız.

Araç Takip ve Filo Yönetimi Hizmetleri için geçmişten gelen tecrübelerimizi bugünün teknolojisi ve olanakları ile birleştirerek müşterilerimizin yolunu aydınlatmaya özen gösteriyoruz.

Müşterilerimiz bizim aynı zamanda çözüm ortağımız.

Bu nedenle biz, müşterilerimiz ile gelişip büyümeyi tercih ediyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına kısa zaman içinde etkili ve kalıcı çözüm üretmek prensiplerimiz arasında ilk sırada geliyor. Bu işe başladığımızda içimizde olan amatör ruhu, ilerleyen dönemlerde edindiğimiz kurumsal anlayışımız ile birleştirebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. .

Türkiye’de mobil bilgi iletişimi alanında sektörün önde gelen ismi olmayı başarmış olan bir şirket olarak, aynı zamanda sektörün nabzını takip eden, sektöre yönelik tüm yenilikleri kendi süzgecinden geçirerek bünyesine katmayı ihmal etmeyen, sorgulayan, üreten ve yenilikler ile daha da büyümek isteyen bir şirketiz. Amacımız; şu ana kadar edindiğimiz tecrübeler ve gelecek arasında köprü kuracak bilgiler eşliğinde müşterilerimiz ile daha çok büyümek, her geçen gün artan sorumlu hizmet anlayışımız ile daha etkili çözümler üretebilmek, dolayısıyla müşterilerimizi memnun etmektir.

Teknolojinin gelişmesi ve internetin hayatlarımıza entegre edilmesi ile birlikte daha da artan rekabet ortamında, AR-GE departmanlarında çalışan mühendislerimiz ile sektörün neye ihtiyacı olduğunu analiz ediyor, sektörün ihtiyacına yönelik ürünlerin üretilmesi ve bu ürünlerin etkin olarak kullanılması için gerekenler konusunda yoğun çalışmalar yapıyoruz. Geçmişten gelen tecrübeler ve günümüz teknolojisinin birleştirilmesi, şirket anlayışlarımız arasında önemli bir yere sahiptir. Ekip arkadaşlarımız ile kendi araç takip sistem yazılımlarımızı, kendi bünyemizde hazırlıyor, üstün mühendislik yetenekleri sonucunda ortaya çıkan ürünlerimizi teknoloji dahilinde sürekli güncelleyerek her geçen gün daha iyi bir noktaya taşımaya çalışıyoruz. Alanında uzman bir kadro ile çalışan Türk Takip Araç Takip Sistemleri olarak çalışma arkadaşlarımızın eğitimlerine ve yasal haklarına saygı duyuyor, onların sürekli üretebilmesi ve müşterilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmesi için tüm haklarını sağlıyoruz. Çalışanlarımız, oluşturduğumuz çalışma prensibinde bizi bütün yapan değerler arasında yer almaktadır. Bu nedenle çalışanlarımızın gerek eğitimleri, gerek sosyal hakları konusunda hassas davranıyor, İş Güvenliği yasalarına uygun ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız ile yolumuza daha güçlü devam ediyoruz.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve teknolojinin son model ürünleri Araç Takip Sistemlerimiz ile etkili, aktif ve ivedi çözümleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikaları ile müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Sorumlu şirket anlayışı ile elimizdeki teknolojileri kümülatif bir şekilde güncelleyerek yolumuza prensiplerimizden ödün vermeden devam etmek ve sektörün önde gelen isimleri arasında kalıcı olmaktır.

Türktakip Araç Takip Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR