TOSCANA Deri Giyim Bayilik

TOSCANA Deri Giyim 1966 yılında kuruldu ve 12 bayisi bulunmaktadır. Firmamız 1966 kurulmuş olup o yıldan bula kadar Deri TOSCANA Deri Giyim bayan ve erkek giyim üzerine Türkiye'de vermiş olduğu hizmetle tanınmaktadır.

TOSCANA Deri Giyim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları : Bayilik şartları mağazaya verilecek ürün adedine göre değişmektedir 100.000 lira teminat mektubu ile sözleşmemizi yapabiliriz Bayilik Destekleri : Biz Toscana olarak hem bayilerimizin para kazanmasını hemde kendi içinde büyüyen bir aile olmayı amaç görmüşüzdür Bayilik Yatırım Maliyeti : 50.000 ila 200.000 arası değişmektedir

TOSCANA Deri Giyim Bayilik Bilgileri

Toscana Deri Hakkında : Toscana Deri tekstil ürünlerinde söz sahibi bir marka konumunda olan deri ceket, ayakkabı, çanta, kemer ve cüzdanları ile bir kalite simgesidir. Dünya markalarını yakından tkaip eden İspanya ve İtalya'da desinatörlerin tasarımlarını özel tekniklerle işleyerek üretmektedir.

Tek tek kalite kontrolden geçtikten sonra siz saygıdeğer müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Markamız deri sektöründeki başarı çizgisini tekstil sektörüne de taşımayı hedef edinmiştir. Sektöründe öncü konumunda olan Toscana; inşaat, demir çelik, otel zincirleri, turizm, petrol, gayrimenkul, hazır beton, ve madencilik sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde olan Toscana Deri kendisine kaliteyi ön plana alarak zirveyi hedef edinmiştir.