Tosbaa

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Hediyelik Eşya ve Çiçek Bayilikleri

Tosbaa Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tosbaa Bayilik Açıklaması

Tosbaa Hakkında

Tosbaa bir tasarım dükkanı, bir işlevsel fikir ortamıdır. Fikrin içindeki cinliği arar, muzip bir edayla sarmalar ve kullanıcıların hizmetine sunar. Tosbaa’nın cin fikri, bazen işlevde, bazen desende, bazen ürünün kendisinde; ama her zaman ve mutlaka tasarımında parıldar.

Yüzyılın işletme sistemi franchising en özet tanımıyla; başarmış bir markanın sistemini, deneyimlerini, ismini, sürekli desteklemek ve belirli koşullara uymak şartıyla girişimcilere kiralamasıdır.

Ardında güçlü bir “sistem” olmalıdır; her güzel fikir veya karlı iş franchise edilemez. Franchising, işin eksiksiz tarif edildiği, eğitim ve desteklerle büyüyen, denetimlerle korunan bir işletme sistemidir.

Edvar Aksakal – Yönetim Kurulu Üyesinden açıklama : ” 4 milyon dolarlık bir yatırım yapıldı markamıza, 3 bin 700 ürünümüz var. Biz uluslararası markalarla iş birliği yapıyoruz ve bunu geliştirmeyi düşünüyoruz. Yerli üreticilerle çalıştığımız gibi kendini ispatlamış uluslararası markaların ürünlerinin üzerine çalışabiliyoruz. Ar-Ge birimimiz, sanatçı ve tasarımcılarımız her gün her saat yeni ürün tasarlama peşinde olan insanlar. ”

Franchise verenin kanıtlanmış bir başarısı olması şarttır. Girişimciye ancak karlılığı ve devamlılığı ispatlanmış bir model önerilmelidir. Girişimci kendi bilgi ve deneyimi ile aynı işi daha karlı, verimli yürütebiliyorsa yanlış işe yatırım yapıyor demektir.

Franchise almak bir işe başlamanın en güvenli yoludur. Markanın gücü rekabete karşı koymada en önemli avantajdır. Zincirin satınalma ve reklam gücü girişimciye bağımsız bir işletmede yaratabileceğinden daha güçlü ve karlı bir “iş” olanağı sunar.

Franchise alan girdiği sektörde deneyimli olmak zorunda değildir. Franchise verenin sağladığı eğitim, mali – hukuki destek, doğru yer seçimi gibi destekler girişimcilerin hiç bilmedikleri bir işi başarıyla yürütmesini sağlar.

Franchising sisteminin en önemli özelliği ise birlikte yaratılan gücün, sisteme yapılan katkı çerçevesinde adil paylaşılmasıdır. Başarılı bir modelde Franchise alan gözetilmeli ve sürekli desteklenmelidir.

Tosbaa Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR