The Kebab

The Kebab Bayilik Açıklaması

The Kebab Bayilik

The Kebab Bayilik Hakkında Firmanın Tanıtım Yazısı : THE KEBAB® kısa sürede çok sevilen bir Restoran / Ocakbaşı markası haline gelmiştir. Tüm Türkiye'de ve aynı zamanda Yurt dışında franchise ağını genişleterek hem geniş yelpazeli iş istihdamı sağlamayı hemde markamızı daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Lara sahil şeridinde hizmet veren “The Kebab” ailesi olarak güzel Antalya’mızda restoran kültürüne yeni bir yorum getiriyoruz.

 The Kebab Bayilik ve Bayilik Şartları Siz değerli müşterilerimize “The Kebab” markası altında Türk Mutfağının eşsiz meze, yemek ve tatlılarını; kaliteli servisimiz ve kusursuz hizmetimizle birleştirerek sunuyoruz. Çıktığınız lezzet yolculuğunda sizi genç, dinamik, yaratıcı ve tecrübeli kadromuzla en elit biçimde ağırlıyoruz. Siz gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebilin diye; çocuklarınıza özel olarak hazırladığımız oyun alanımızda, öğretmenimizle birlikte çeşitli eğitici aktiviteler yaptırıyoruz. Sektördeki standartları yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak kalitede bir hizmet almak üzere sizleri bekliyoruz. 

Firma ismi: THE KEBAB Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

The Kebab Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Restoran açmak isteyen veya mevcut restoranını THE KEBAB markasına çevirmek isteyen yatırımcılar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirtmek isteriz. THE KEBAB Türkiye'nin Tüm il ve ilçelerine aynı zamanda Yurt dışına Franchising verecektir. Hali hazırda anlaşması yapılan şubelerimiz: ANTALYA, Lara (Genel Merkez) İZMİR, Bayraklı Çok Yakında… İSTANBUL, Ataşehir Çok Yakında… ANKARA Çok Yakında… BELÇİKA, Brüksel Çok Yakında… İRAN, Tebriz Çok Yakında… Franchising sözleşmemiz 5 yıl boyunca geçerlidir.

5.yıl sonun da taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme otomatik olarak yenilenir. Şube açılmadan önce lokasyonun uygun olup olmadığına THE KEBAB merkezi karar vermektedir. Projeyi tamamen THE KEBAB merkezi yürütmektedir. İç ve dış mekan tasarımlarımız firmamızın mimarları tarafından yapılmaktadır. 

Bayi Franchise Giris Bedeli : Franchise alanın sisteme girmek için franchise verene ödeyeceği başlangıç bedeli 20.000 $ +KDV dir. Bunun dışında aylık bir bedel istenmemektedir.

The Kebab Bayilik Başvurusu

The Kebab Bayilik, The Kebab Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

 

The Kebab Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR