The Frog

The Frog Bayilik Açıklaması

The Frog Gayrimenkul ve Mimarlık Bayilik

 The Frog Gayrimenkul ve Mimarlık Bayilik ve Bayilik Bilgileri The Frog Gayrimenkul ve Mimarlık Bayilik Hakkında Açıklama : 20 yılı aşkın kurumsal deneyim ve profesyonel hizmet anlayışı ile kurulan The Frog Gayrimenkul, Mimarlık sektörde etik ilkelere saygılı, hizmet ve karlılık odaklı anlayışı ile sektörün en güvenilir markalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Artan talepler doğrultusunda yeni bir oluşumla bayilik sistemi kurulan firmamız modern ve vizyon sahibi duruşu ile yatırım yapmak isteyen ve gayrimenkul - emlak ve mimari sektöründe başarı ve kariyer hedefleyen girisimciler için doğru ve güvenilir adres. Güvenilir iş ortaklığı ve geniş portföy ile bizimle başarı odaklı girişimcilere eğitim destekleriyle başarının kapısını aralıyor. 

DÜŞÜK GİRİŞİM MALİYETİ VE YÜKSEK KAZANÇ : Düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazanç elde etmek her girişimcinin hayalidir. Riskleri en aza indirerek yatırımlarınızı kısa sürede kar elde etmek başarılı bir girişimin temelidir.

Bu doğrultuda The Frog Gayrimenkul ve Mimarlık girişimcilere bayi ağı, profesyonel destek, uzman deneyimi ile girişimcilerine başarının kapılarını aralıyor.

Bayi avantajları;

  1. Kurumsal profesyonel kurulum ve iş süreci desteği,
  2. Sürekli gelişim gösteren personel eğitimleri,
  3. Marka ve konumlandırma avantajları
  4. Geniş portföy ve reklam desteği
  5. Bayi müşterilerine markalandırma, mimari projelendirme ve uygulama desteği

The Frog Gayrimenkul ve Mimarlık Bayilik Bilgileri

Firma ismi: The Frog Gayrimenkul Mimarlık Bayi

Franchise Şube Sayısı: 2Franchising

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Başarı ve kariyer odaklı girişimcilik isteği Merkezi konumda kurumsal durusumuzu surdurebilir ve uygulayabilir olması Maliyetler karşılıklı görüşülecektir.

 

The Frog Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR