Tesbihci Dede

Tesbihci Dede Bayilik Açıklaması

Tesbihci Dede Bayilik

Tesbihci Dede Bayilik Hakkında Açıklama : Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb. ürünlerinden oluşmaktadır. AHYUKA Kuyumculuk, Hediyelik Eşya ve Tasarım Hizmetleri'nin tescilli markasıdır. 

 Tesbihci Dede Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firma ismi: TESBİHCİ DEDE 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Tesbihci Dede Bayilik Ürünleri

  • OLTU TAŞI TESBİHLER
  • KEHRİBAR TESBİHLER
  • DOĞAL TAŞ TESBİHLER
  • AĞAÇ TESBİHLER
  • ÖZEL YAPIM TESBİHLER
  • İSİM YAZILI TESBİHLER
  • ZAZA TESBİHLER
  • YÜZÜKLER

Tesbihci Dede Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Tesbihci Dede Bayilik Şartları Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb. ürünlerinden oluşmaktadır. Mağazalarımız minimum 25 m2 büyüklükte olmaktadır. Mağaza açılması düşünülen bölge genel kriterleri doğrultusunda incelenir ve lokasyon uygunluğu konusunda ekibimiz tarafından gerekli çalışmalar titizlikle yapılarak nihai karar verilir.

Mağaza ve lokasyonu konusunda onay verildikten sonra Tesbihci Dede bayilik ana sözleşmesi karşılıklı imzalanır. Mimarlarımız,sizler tarafından kiralanan veya satın alınan yada Tesbihci Dede merkez ekibi tarafından ana sözleşmesi yapılıp sizinle alt sözleşme yaptığı mağzayı titizlikle projelendirir. Mağazalarımızın tümünün aynı standartlara ve aynı konsepte sahip olması gerekmektedir. Mimarımız mağazanızın detaylı dekorasyon projesini hazırladıktan sonra size teklifle sunar.

Bu projenin uygulama aşaması belli standartlarda tarafımızdan yapılmaktadır. Mimari projelerin bitimini takiben ürün tespiti yapılır. Mağazada teşhir edilecek ürünler yalnızca Tesbihci Dede den temin edilir. Standart olan teşhir malzemeleride tarafımızdan yaptırılır. Seçilecek ürünler sizler tarafından da bizlerin kontrolu ve yardımıyla merkez mağazadan seçilebilir. 

Tesbihci Dede Bayilik Bedeli Tesbihci Dede franchise mağaza verilmesi için işletmecinin girişimci bir ruha sahip olması ve başarıya odaklanması çok büyük önem taşımaktadır. Bu sistemde, işletme, yönetim, muhasebe,reklam çalışmaları,barkod ve personel eğitimi gibi ana konularda hazır ve destek göreceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız.

Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, dekorasyon, mağaza personelinin giyim tarzı, program ve web hizmeti uygulamaları da tarafımızdan yönlendiriliyor. Güvenli ve istikrarlı bir iletişimi, sistemin verimli çalışması için temel unsur olarak Tesbihci Dede ekibimiz mağazalarımızın faaliyet standartlarını izlemek ve gelişmesine yardımcı olmak amacıyla periyodik olarak mağaza denetimler gerçekleştireceklerdir.

 İsim Hakkı Bedeli: 15.000 TL 

Dekorasyon m2 Tahmini Birim Fiyatı: 1.500 – 2.000 TL 

Yatırım Tahmini Geri Dönüş Süresi: 6-12 Ay 

Toplam Tahmini Yatırım Bedeli: 100.000 TL 

Ortalama Kar Marjı:%200 

Reklam Katılım Ücreti: 1.000 TL

 

Tesbihci Dede Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR