Tekbir Gümüş

Tekbir Gümüş Bayilik Açıklaması

Tekbir Gümüş Bayilik

Tekbir Gümüş Bayilik Hakkında : Tekbir Gümüş olarak takı sektöründe 1985 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. 1993 yılında İstanbul'da kurulan ilk toptan satış mağazamızla çeşitli türlerde gümüş takı satışına başladık. 1995 yılında firmamızın şimdiki geniş ve farklı ürün yelpazesinin oluşturulduğu üretim tesisimizi kurduk. 1998 yılında ikinci toptan mağazamızı yine aynı bölgede açtık. 

 Tekbir Gümüş Bayilik ve Bayilik Şartları 2004 yılında İstanbul’da şuanda merkez mağaza konumunda olan üçüncü toptan satış mağazamızı hizmete sunduk. Marmara Bölgesi, İç-Doğu Anadolu Bölgesi, Ege-Akdeniz Bölgesi ve Karadeniz bölgesi olmak üzere dört ayrı ekip tarafından 1000’den fazla satış noktasını aylık periyotlarda ziyaret ediyoruz. Özenle seçilmiş ürünlerimizi güncel sunum metotları ile birleştirerek, ürün seçmeyi keyifli hale getiriyoruz.

Müşterilerimiz de mağazalarından ayrılmadan, eksiklerini yerinde tespit edip ürün seçerek gereksiz stok maliyetlerini asgariye indiriyorlar. Bugün dünyanın dört bir tarafında Tekbir Gümüş ürünleri yoğun talep görüyor. Avrupa, Balkan ülkeleri, Rusya ve Orta Asya Cumhuriyetleri başta olmak üzere 45 ülkeye ihracat yapıyoruz. Çeşitli ülkelerde bayilik anlaşmalarımız sonucunda müşterilerimiz ürünlerimize kolaylıkla ulaşabiliyor.

Takı koleksiyonumuz, dünya trendlerini yakından takip eden ar-ge ekibimiz tarafından, sürekli geliştirilip yenileniyor. Güncelliğini yitirmiş modeller elenip, yeni dizaynlar koleksiyonumuza ekleniyor. Bu dizaynlar gerek kendi fabrikamızda gerekse yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı fabrikalarda yüksek kalite standartlarında üretiliyor. 

Firma ismi: TEKBİR GÜMÜŞ KUYUMCULUK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 40 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Tekbir Gümüş Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik için isim hakkı alınmaz Mağaza kurulum maliyeti ve ilk ürün maliyeti 25.000 TL den başlamaktadır. içinde raf ve depolama alan yerleri Ürün toplama tablalarına kadar tamamını kapsamaktadır. Bayiler Online stok ve ürün takibi ve siparişi verebilmektedir. Düzenli olarak mağaza ziyaretleri yapılmaktadır. Tüm Erkek Kadın Ve Bebek çocuk ürünleri ile geniş yelpazeye uzanmaktadır. Mağazanın yeri bayilik talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenerek TEKBİR SİLVER 'a önerilmelidir. 

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası BAŞVURU SÜRECİ : Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle maili üzerinden bize ulaşır ve iletişim süreci takip edilir. Tüm ürünlerimiz imalat ve ithalattır. Başvuruda bulunan adaylarla ön görüşme yapılır ve bunun sonucunda olumlu olan bayi adayları ile bayilik sistemi ve işleyişi ile ilgili aktarım yapılır. Görüşmeler Çemberlitaş Merkezde yapılmaktadır. 

PAZAR ANALİZİ : Talepte bulunulan bölge için analizler ve raporlamalar yapılır. Analiz sonucunda şartlar netleştirilip sözleşme aşamasına geçilir. Sizlerde kendi işinin sahibi olup para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler; 20-40 M2 alana sahip ve şehrin işlek caddelerinde dershanelerin ve kafelerin bulunduğu alanlar veya itibarlı bir alışveriş merkezinde bir mağaza, bu mağazanın tarafımızdan dekore edilerek Tekbir Silver Dünyası ürünleri ile açılması gerekmektedir.

 

Tekbir Gümüş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR