Tegmos

Tegmos Bayilik Açıklaması

Tegmos Bayilik

 Tegmos Bayilik ve Bayilik ŞartlarıTegmos Bayilik Hakkında Açıklama : Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak en iyi teknolojik çözümleri ve projeleri sağlayıp, müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kuran, Yenilikçi uygulamalarla teknolojik çözümlere ihtiyaç duyan sektörleri yönlendirerek ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye' nin en kapsamlı ilk Tablet Menü sistemini ( Tegtab ) üreten ve pazarlayan bir teknoloji firmasıyız. 

Tegmos Bayilik ve Bayilik Şartları 

Tegmos A.Ş. ; temeli yazılım teknolojileri üretmeye dayalı bir şirkettir. Hybrid, İptv, OTTV, İş Zekası Çözümleri, TegBell, TegTab gibi yaratıcı ürün çözümleri gerçekleştirmektedir. Başarımız, Yazılım çözümlerimizi, genellikle kombinasyon halinde, ihtiyaç ve açıklar gördüğümüz sahalarda müşterilerinin sonsuz ihtiyaçlarına uygulayabilme yeteneğimizle başlar. Elbette bu, Tegmos çalışanları ve onların Türkiye’nin heryerindeki insanların hayatını kolaylaştırmak için üstlendikleri sorumluluk sayesinde mümkün olmaktadır. 

Firma ismi: Tegmos A.ş. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı:Tüm il ve İlçeler'de 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Tegmos Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiye geneli il ve ilçeler bazında Tegtab ekosistemini seçkin Restaurant, Braserrie ve Cafe segmentinde'ki işletmelere pazarlayacak, aynı zamanda sistem içerisinde yer alan reklam rezervasyon ve ürün satış sisteminden bayi kar payı alacak, Teknoloji ve yazılım konularına vakıf firmalar aranmaktadır.

 

Tegmos Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR