Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik Açıklaması

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik Hakkında : TARİHİ OSMANLI ÇİĞ KÖTFECİSİ 2012 YILININ HAZİRAN AYINDA BÜYÜK BİR ÇİĞ KÖFTE FİRMASININ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÇİĞ KÖFTE SEKTÖRÜNE GİRDİ. SEKTÖRDEKİ İLK ALTI AYINI ACEMİLİK İLE ATLATI. 2013 YILININ ŞUBAT AYINDA SEKTÖRDEKİ BÖLGESEL AÇIĞI FARK ETTİ, İLK ÇİĞ KÖFTE İMALAT YAPMA İŞİNE BÖYLE BAŞLADI. 

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik ve Bayilik Şartları 

Tarihi Osmanlı çiğköftecisinin kuruluşu 2013 yılının mart ayında ilk çiğköfte satış dükkanını bir firmanın bölge müdürü olarak kendi işletmesi olarak kurdu 1 yıl boyunca bu firmada bölge müdürü olarak görev yaptı 1 yıl sonunda firmadan ayrılıp kendi imalatı ve kendi markası olması gerektiğini düşünerek ilk adımı elde köfte yaparak denemelere başladı şuanda keşfetmiş olduğu çiğköfte çeşitlerini 3 tona yakın köfteyi bir kısmını dağıtarak bir kısmını da çöpe atarak bizzat kendisi oluşturmuştur.Kesinlikle bu işi bir ustadan öğrenmemiş kendi denemeleri sonucu bulmuştur.

Uyumu zor olan 23 farklı baharatla eşsiz ve mide rahatsızlığı olan kişilere bile rahatlıkla çiğköftenin mideye rahatsızlık vermediğini kanıtlamıştır. İmalatını 2015 yılında kurup bayilikler vermeye başlamıştır gerçekten cesaret, sabır ve büyük bir azim ile kurduğu şirketin ilk 6 ayda 10 şubeye ulaşması sonucunda emeklerinin boşa gitmediğini anlamış ve dünya genelinede bayilikler vermeyi hedef edinmiştir. 2015 yılı sonuna kadarki hedef yurt içi 50 şube yurtdışına ise 10 şube açılacaktır. 20.07.2015 tarihi itibari ile yurt içi 18 şubeye ulaşmış yurtdışında ise 2 şube açılmıştır. Çalışma arkadaşlarına ve şubelere teşekkür ederiz.

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik ve Bayilik Şartları Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi ailesine katılabilirsiniz. Tek prosedür, Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi’nin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. 

Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı - görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir. Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. Tarihi Osmanlı Çiğ Köftecisi’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. 

Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir. 

FİRMA İSMİ: Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi

BAYİLİK KATEGORİSİ: Gıda 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 21

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Cadde üzeri dükkan metre kare farketmez sabırlı esnaflık yapısı olan işletmeciler. 5.000 TL -15.000 TL -30.000TL =) 3 FARKLI KONSEPT UYGULAMAMIZ VAR FAKAT ÇİĞ KÖFTE BAYİLERİNDEN BİRİSİ BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSE KULLANMIŞ OLDUĞU MALZEMELERELE DEVAM EDERİZ. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, Reklam, Finans,  Personel.

 

Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR