Swidoor

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Kapı bayilikleri

Swidoor Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Swidoor Bayilik Açıklaması

SWIDOOR Akıllı Kapınız İle Yuvanız Artık Daha Güvenli.

Swidoor Akıllı Kapınızın size sağlayacağı teknolojik çözümler ile hayatınız daha da kolaylaşıyor. Akıllı kapınız evinizde olsanız da, olmasanız da kapınıza biri geldiğinde sizi bilgilendiriyor ve kapınıza uzaktan kontrol sağlıyor. Harekete duyarlı kamera sensörü sayesinde kapınız cep telefonunuza arama göndererek size bildiyor ve dışardan herhangi bir zorlanmaya karşı da alarmı aktif edip sizi uyarıyor. Anlayacağınız Swidoor; sadece bir kapı değil, eviniz için çok daha fazlası.

Swidoor sayesinde istediğiniz yerden 
kapınızı kontrol edebilirsiniz.

Swidoor Akıllı Kapınız birden çok çözümü sizin için birleştiriyor. Size hem güvenli hem de kolay bir kontrol sağlıyor. Kapınızdaki IP kamera ile mutfaktan, televizyonunuzun karşısından hatta evinizde değilken bile, bulunduğunuz yerden kimin geldiğini görebilir ve dilerseniz kapınızı telefonunuzdan veya tabletinizden tek bir tuş ile açabilirsiniz. Ayrıca ister uzaktan kumanda ile, isterseniz de parmak izinizi okutarak kapınızı açabilirsiniz.

Artık Kapınızın Kilitlenmediğinden Şüphe Etmeyeceksiniz

Çünkü Swidoor sayesinde kapınızı kapattıysanız kilitlenmiş olduğunu bileceksiniz. Otomatik kilit sistemi ile kapınız, kapattığınız anda kendisini kilitler ve karşılıklı kilit dili sayesinde, kapınızın kartla veya herhangi bir nesne ile zorlanarak açılmasını da engeller.

Swidoor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR