Studiokids

Studiokids Bayilik Açıklaması

2008 Yaz sezonundan itibaren Disney markasını bırakarak; STDK, STDK baby ve İlle'o' markalarını yepyeni bir koleksiyon yapısı oluşturan studiokids çocuk giyim markasıürünlerini 14 mağazasının yanı sıra, 260 noktada satmaktadır. Ayrıca 8 ülkeye ihracat yapılmaktadır. 

 Studiokids Bayilik İmaj Tekstil, 1990 yılında kurulduğundan bu yana, modern ve güçlü tasarımları ile çocuk giyiminde en yüksek kaliteyi hedefledi. 1999 yılında, deneyim ve gücün yarattığı sinerji ile STUDIOKIDS çocuk giyim markasını yarattı. Bugün, studiokids çocuk giyim iç piyasada çocuk modasının belirleyici liderlerinden biri haline gelmiştir.

Uluslararası pazarlara açılmayı hedefleyen İmaj Tekstil, 2000 yılında Disney ile 0-12 yaş grubunda bir lisans anlaşması imzalamıştır. studiokids'in ayrıca, 8-16 yaş kız ve erkek çocuk giyimine yönelik ILLE'O markası bulunmaktadır. İstanbul'da 1000 m2 alanda yer alan Genel Müdürlüğümüz; 1500 m2'lik üretim, depo ve lojistik alanlarla birlikte hizmet vermektedir. İmaj tekstil, ayda ortalama 55.000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

İmaj tekstilin özellikle tasarım, pazarlama ve marka geliştirme departmanların da yoğunlaşan, 70 kişilik eğitimli ve yetenekli bir kadrosu bulunmaktadır. Müşterilerin istek ve gereksinimlerini en kısa sürede çözmeye odaklı satış kadrosu ise, dinamik ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. studiokids çocuk giyim tasarım ekibi her sezon, 200'den fazla parçadan oluşan bir koleksiyon hazırlamaktadır. Sloganımız: "Bugünün çocukları, yarının büyükleri"dir. Daha iyi bir dünya için onlara hak ettikleri en yüksek kalite ve standartları sunmak üzere çalışmaktayız. 

Studiokids Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR