Stolk Hookah

Stolk Hookah, 2018 Ocak Ayında Balçova Bölgesinde Kurulmuş;Restoran Ve Kafe Işletmeciliğinde Kaliteli Hizmet; Bir Lütuf Değil, Siz Değerli Müşterilerimizin En Doğal Hakkıdır.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bistro cafe bayilik
Bayilik Veren Cafe & Restoran İşletmeleri

STOLK HOOKAH Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Minimum 200m2 olarak ve metrekareye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

STOLK HOOKAH Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

STOLK HOOKAH Bayilik Şartları

Stolk Hookah Bayilik Alan Girişimcilerimizden İşletmelerinin Açılacağı Mekanın En Az 150 Metrekare Kapalı Alana Ve En Az 150 Metrekare Bahçeye Ya Da Pergole Alana Sahip Olmasını İstiyoruz. Gerekli Düzenlemeleri Mekana Göre Belirliyoruz. Tüm İnşaat Ve Dekorasyon İşlerini Marka Merkezi Olarak Yerine Getiriyor Ve Mağazalarımızı Bayilik Alan Girişimcilerimize Anahtar Teslim Olarak Veriyoruz.

STOLK HOOKAH Bayilik Açıklaması

STOLK HOOKAH bayilik almak isteyen girişimcilerimizin eksiksiz bir şekilde doldurduğu başvuru formunu değerlendirmeye alıyoruz. Yapılan değerlendirme sonucunda uygun gördüğümüz adaylarımızla görüşüyor ve en doğru stratejiyi birlikte belirliyoruz. Bayi adayımızın seçtiği lokasyonu uzman ekibimiz aracılığı ile analiz ediyoruz. Lokasyonun uygun bulunması durumunda bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. Ardından markamızın çözüm ortakları ile birlikte projeye son şeklini verip hayata geçirilme sürecini başlatıyoruz. Markamızın işletmelerinin yatırım maliyeti açılacak olan şubelerin metrekaresine göre değişiklik gösterebiliyor. 

STOLK HOOKAH bayilik alacak yatırımcılarımızın markamızın büyümesine katkıda bulunacak, değer katacak, markamızı kendi markası gibi benimseyecek ve bizimle birlikte büyüyebilmek için çalışmaktan kaçınmayacak kişiler olmasına özen gösteriyoruz. 

STOLK HOOKAH bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerinin açılacağı mekanın en az  150 metrekare kapalı alana ve en az 150 metrekare bahçeye ya da pergole alana sahip olmasını istiyoruz. Gerekli düzenlemeleri mekana göre belirliyoruz. Tüm inşaat ve dekorasyon işlerini marka merkezi olarak yerine getiriyor ve mağazalarımızı bayilik alan girişimcilerimize anahtar teslim olarak veriyoruz. 

Markamızın hizmet verdiği ağın genişlemesi ile birlikte hedef kitlemizdeki değişikliğe uyum sağlayabilmek için STOLK HOOKAH (alkollü müesseseler) bayilik imkanları sağlıyoruz. Kar marjımız ortalama % 70 olup bayilerimizden reklam katkı payı almıyoruz. 

STOLK HOOKAH bayilik alan girişimcilerimize teknik destek, lojistik, personel ve reklam gibi konularda destek oluyoruz. Bunların dışında inşaat / dekorasyon, personel eğitimi ve ürün tedariği alanlarında da şubelerimize hizmet sağlıyoruz. Ayrıca bayilerimizi giderek büyüyen ailemizin bir parçası olarak kabul ediyor ve karılaştıkları tüm sorunlar karşısında kendilerine en hızlı ve en etkili çözümleri sunuyoruz. Siz de pazar payını artırmaya devam eden markamızın bayileri arasında yer alarak kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

STOLK HOOKAH Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR