Step Collection

Step Collection Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Step Collection Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Mimar Ayşe Elçi tarafından 1992 yılında İstanbul'da kurulan STEP MİMARLIK uzmanlaştığı dekorasyon konusunda 1999 yılına kadar pek çok yurtiçi ve yurtdışı projede yer aldı.

STEP COLLECTION markasıyla dekoratif seramik alanında tasarım ve üretimine, 1999 yılından itibaren İzmir'de başladı. Kısa zamanda, bu alanda yenilikçi ve araştırmacı kimliğiyle, dekorasyonda tanınmış firmalara ve kendine özgü ürün isteyenlere özel tasarladığı butik ürünlerle hizmet veren STEP COLLECTION; kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübesi ve müşterilerinden aldığı güçle, 2012 yılında kendi bünyesinde ‘ Step Sanat Atölyesi’ni oluşturmuştur. Sanat yönetmenliğini seramik sanatçısı Gökhan Gürkan’ın yaptığı atölye, pek çok özgün tasarıma imza atmaktadır. Sanatı mekanlara taşımayı misyon edinmiş olan Atölye, özel projelerde , iç mekan tasarımlarında, dekorasyonun hemen her alanında çok çeşitli malzemelerle faaliyet göstermektedir.

STEP COLLECTION ve STEP SANAT ATÖLYESİ, tamamı konusunda eğitim görmüş ve tecrübeli toplam 25 kişilik ekibiyle bugün gelmiş olduğu noktada ‘TÜRK MALI’ etiketini gururla taşımaktadır.

Step Collection Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR