Starline Araç Takip Sistemleri

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik Açıklaması

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik Hakkında : Şirketimiz dünyaca ünlü StarLine Araç Güvenlik, Yönetim ve Takip Sistemlerinin Türkiye ve 4 ülkede daha temsilciliğini üstlenmektedir. 

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik ve Bayilik Şartları Rusya merkezli StarLine markası, dünya genelinde iki adet bulunan tam donanımlı araç güvenlik, yönetim ve takip sistemlerinin üreticisi olarak bilinmektedir. Aracın tüm bölgelerini koruma, mesafeden LCD ekranla haberleşme, cep telefonu yönetimi, mesafeden araç çalıştırma, ücretsiz takip sunucusu ve s. gibi yenilikçi özellikleri ürünü rakipsiz kılmaktadır. StarLine, tüm Avrasya bölgesinin lider güvenlik markası olup, markaya ait tüm güvenlik sistemlerini, kendi bünyesinde bulunan bilim adamları, mühendisler ve teknik elemanlarca, kendi tesislerinde geliştirmekte ve üretmektedir. 

StarLine sistemleri Ford, Renault, Mitsubishi, Citroen, Peugeot, Hyundai, Kia, Volkswagen, Nissan, Opel ve Chevrolet gibi lider araba markalarında ana parçalar olarak kullanılmaktadırlar. Güvenlik sistemlerimizde, çok sayıda StarLine patentli teknolojik yenilikler kullanılmaktadır. Bu patentli teknolojik yenilikler ve buluşlar, bilinen birçok araç güvenlik sistemlerindeki hataları ve yetersizlikleri gidermek amacıyla geliştirilmişlerdir. Şu ana kadar StarLine sistemleri sadece Rusya sınırları içerisinde 5.000.000 araç ve kullanıcısına (kayıtlı olarak) güvenlik ve rahatlık konusunda hizmetler sunmuştur. StarLine güvenlik sistemleri elde edilmiş başarılarla yetinmemekte, sürekli yeniliklere doğru yelken açarak sistemlerini geliştirmekte, kullanımı kolaylaştıracak ve güvenliği daha üst düzeye çıkaracak yeni fonksiyonlar eklemekte ve tüm bu çabaları kullanıcısının en temel hakkı olarak görmektedir.

StarLine sistemlerinin araçlara güvenli bir şekilde kurulumu ve kullanıcılara doğru bir şekilde hizmet verebilmesi için mütemadi olarak eğitimler düzenlenmekte ve sertifikasyonlar gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiği ülkelerde geniş kullanıcı kitlesine, yaygın servis ağına ve pazarın büyük bir hissesine sahip olan StarLine sistemleri, kaliteli hizmet, bilimsel altyapı ve ileri teknolojileri ile Türkiye’de de araç güvenlik ve hizmet anlayışlarını farklı bir noktaya taşımayı hedeflemektedir. Bu konuda başarılı olacağımızı umut eder, güzel ve güvenli günler dileriz, 

Firma ismi: StarLine Behruzoğlu

Bayi - Franchise Şube Sayısı: Türkiye geneli

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması.

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik Ürünleri

 1. StarLine A91
 2. StarLine E60
 3. StarLine E90
 4. StarLine E90 GSM
 5. StarLine E90 GSM/GPS
 6. StarLine B94 GSM/GPS
 7. StarLine D94 GSM/GPS
 8. StarLine T94
 9. StarLine T94 GSM/GPS
 10. StarLine V62
 11. StarLine M17 GPS/GLONASS
 12. StarLine GPS Master
 13. StarLine GSM Master
 14. StarLine M31

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Şartlarımız: - Müşteriye hakettiği hizmeti verebilecek temiz ve yeterli kurulum alanı, - Müşterinin hakkına ve aracına (tek bir vidasına bile olsun) zarar vermeden yapılacak eksiksiz kurulum, - Müşterinin ihtiyacı olduğu acil durumlarda iletişimde kalmak, - 26 yıldır korunan StarLine markasının dürüstlük ve kalitesinden taviz vermemek.

 

StarLine Araç Takip Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR