1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. SR Döner

SR Döner

Et ürünlerini yerel üreticilere helal sertifikalı etten ürettiren SR Döner hizmetlerinin sürekliliğini sağlamak ve Türk damak tadını geniş kitlelere ulaştırabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Fast Food

SR DÖNER Bayilik Hakkında

SR Döner gıda sektöründe gösterdiği faaliyetlerde hizmette, kalitede, bayi ilişkilerinde ve üretim kaynaklarında en iyi olmayı hedeflemektedir. Hizmetlerini kalite odaklı rekabet ve müşteri memnuniyeti ekseninde sürdüren marka SR Döner’i bir dünya markası haline getirmek için bayilik verme yolu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen döner restoran zincirlerinden biri olmasının yanı sıra hem oturmuş işleyiş sistemi hem de giderek artan pazar payı nedeni ile SR Döner gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcıların öncelik verdiği markalar arasında yer almaktadır.

SR Döner Bayilik Şartları

SR Döner bayilik almak isteyen girişimcilerin yapacağı yatırım miktarı girişimci adayının seçtiği restoran konseptine ve mekânın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. SR Döner bayilik alan girişimcilerinin aylık cirosu üzerinden % 5 oranında katılım payı talep etmekte, ayrıca % 1 oranında reklam katılım ücreti almaktadır. SR Döner bayilik alan girişimciler ile franchising sözleşmesini 10 yıl süreli olarak imzalamaktadır. SR Döner bayilik almak isteyen adaylar bayilik taleplerini markanın internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Talebi ulaşan girişimcilere marka yetkilileri tarafından detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Ardından girişimciye özel teklif sunulmakta ve bu rakamların kabul edilmesi durumunda şubenin açılacağı lokasyon SR Döner yetkililerince değerlendirilmektedir. Onaylanan lokasyonun kiralanması ya da satın alınması işlemleri tamamlandıktan sonra SR Döner tarafından restoranın konsept ve kurulum süreci başlatılmaktadır.  Eş zamanlı olarak personel eğitimi ve oryantasyon süreci gerçekleştirilip restoran açılışa hazır hale getirilmektedir.

Ortalama mağaza kurulum süresi 45 gün olan SR Döner bayilik alan işletmelerinin tüketim potansiyeli yüksek insanların yoğun olduğu caddelerde, popüler sokaklarda ve insan yoğunluğu yüksek alışveriş merkezlerinde yer almasını talep etmektedir. 

SR Döner Bayilik Avantajları

SR Döner franchise verdiği tüm restoranlarında müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Şık konseptleri, lezzeti, kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikası ile geniş bir müşteri kitlesine sahip olan markanın bayileri de kısa sürede yaptıkları yatırımın karşılığını alabilmekte ve karlı bir işletmenin sahibi olabilmektedirler. SR Döner bayilik alan girişimciler için konsept SR Döner mimarları tarafından hazırlanmakta ve girişimcilere işletmeleri anahtar teslim olarak sunulmaktadır. 

SR Döner restoranlarında kullanılacak tüm ürünler SR Döner üretim tesislerinde hazırlanmakta ve soğuk hava depolarından donuk ürün zinciri bozulmayacak şekilde soğutmalı araçlara aktarılarak restoranlara teslim edilmektedir. 

SR Döner Bayilik Destekleri

SR Döner bayilik alan girişimcilere restoranın açılış hazırlıkları esnasında verdiği destekleri açılışın ilk gününden itibaren de kesintisiz olarak sürdürmektedir. Marka tarafından bayilerine reklam, satın alma, pazarlama, eğitim, insan kaynakları, lojistik, kalite kontrol ve operasyon alanlarında sürekli ve düzenli destek hizmetleri verilmektedir. 

SR Döner bayilik verilecek her işletme için bölge ve şehir bazında keşif ve fizibilite çalışmaları yapmakta, böylelikle bayilerinin en karlı lokasyonda ticari hayata atılmalarını sağlamayı hedeflemektedir. 

SR Döner bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin kurulumu aşamasında başlayan eğitimler SR Döner operasyon ekipleri tarafından belirlenen aralıklarla sürekli hale getirilmektedir.

SR Döner Kırşehir, SR Döner Çubuk, SR Döner Abidinpaşa, SR Döner Hüseyingazi, SR Döner Elvankent, SR Döner Polatlı, SR Döner Mardin, SR DönerMuş restoranlarında müşterilerine hizmet veren marka restoran sayısını artırmaya devam etmektedir.

Siz de gıda sektöründe yer almak ve döner restoranı tarzında bir işletmenin sahibi olmak istiyorsanız kendi markanızı yaratmanın ekstra maliyeti ve riskini üstlenmektense SR Döner bayilik şartlarını inceleyebilirsiniz. Böylece dünyada kalite ile özdeşleşmiş bir marka olmayı hedefleyen bu ailenin bir parçası haline gelerek siz de kendi işinizde başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

 

 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

SR Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SR Döner Şartlar & Koşullar

SR Döner Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör