1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Şiva Düruç

Şiva Düruç

Fast food ürünler sunan Şiva Düruç farklı lezzetlerini ülke genelinde yaygınlaştırmak istiyor.

Fast Food

500000 ₺

Şiva Düruç Bayilik

Şiva Düruç olarak fast food sektöründe lider konuma gelmeyi ve bu başarıyı bayilerimiz ile birlikte yürüttüğümüz uyumlu çalışma sayesinde elde etmeyi planlıyoruz. Günlük, doğal, kaliteli ürünlerimizi hızlı hizmetimiz ile birleştiriyoruz. Global bir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor ve düruç adını verdiğimiz ürünümüzü katkısız ve doğal şekilde hazırlıyor, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyeti seviyemizi daha üst noktalara taşımak için çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 

Şiva Düruç Bayilik Şartları

Şiva Düruç bayilik almak isteyen girişimcilerimizden, işletmelerini belirli standartlara uygun olarak seçmelerini talep ediyoruz. İşletmelerimizin en az 100 metrekare (bahçe oturumlu) kapalı alana ve baca sistemine sahip olmasını bekliyoruz. Ayrıca işletmemizin açılacağı mekanın belediye ve itfaiye gibi kurumların gerekli izinleri ve ruhsatları verebilmesi için istediği şartlara haiz olmasını istiyoruz. Ayrıca açılacak işletmelerimizin kentsel dönüşüm bölgelerinde konumlandırılmamasına dikkat ediyoruz. 

Bayilerimizi hırslı, disiplinli, detaylara özen gösteren, profesyonel girişimci adayları arasından seçmeye özen gösteriyoruz. Finansal açıdan yeterliliğini araştırdığımız girişimcilerimizin markamızın belirlediği kurallara uyması konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Şiva Düruç bayiliği almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesi aracılığı ile bayilik taleplerini bize ulaştırabiliyorlar. Bayi adaylarımızla telefonda görüştükten sonra kendilerini ön görüşmeye davet ediyoruz. Yer seçiminin ve gerekli fizibilite çalışmalarının tamamlanmasının ardından her koşulda mutabakata varılması durumunda girişimcimiz ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. İşletmenin kurulumu ve eş zamanlı olarak hem işletmecimizin hem de personelin eğitim süreçlerini başlatıyoruz. Ortalama 60 gün içerisinde de işletmeyi hizmet vermeye hazır halde bayimize teslim ediyoruz. 

Şiva Düruç işletmelerinin ana arterlerde, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde açılmasını istiyoruz. Normal konseptteki işletmelerimizin 100 - 300 metrekare arası, ekspres noktalarımızın ise en az 50 metrekare alana sahip olmasını talep ediyoruz. Markamız yatırım maliyeti ortalama 500.000 TL olmakla birlikte belirli etkenlere göre değişiklik gösterebildiğinden güncel bilgilerin alınabilmesi için marka yetkililerimiz ile iletişime geçilmesini öneriyoruz.

Şiva Düruç Bayilik Avantajları

Şiva Düruç bayilik alan girişimcilerimizden aylık ciro üzerinden % 3 reklam katkı payı alıyoruz. Bayilerimizin gelirlerinden ise pay talep etmiyoruz. Şiva Düruç bayiliği alan girişimcilerimiz % 100 brüt kar marjı ile çalışan karlılığı yüksek bir işletmeye sahip olabiliyorlar. Buna bağlı olarak da yatırım maliyetlerini 12 - 36 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Bu sürede işletmenin lokasyonu son derece büyük bir rol oynuyor. O nedenle bayilerimizin en karlı lokasyonu seçmeleri konusunda kendilerine fizibilite çalışmalarımız ile yardımcı oluyoruz. Şiva Düruç markamız ile farklı ve kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Her gelir grubuna ve damak tadına hitap edebiliyor oluşumuz sayesinde bayilerimiz de geniş bir müşteri kitlesine ulaşabiliyor ve işletmelerinin satış hacimlerini artırabiliyorlar. Tüm işletmelerimizde hizmet ve kalite standartlarının aynı olmasın gözen gösteriyoruz. Böylece müşteri memnuniyetimizi tüm şubelerimizde en üst noktaya taşıyabiliyoruz.

Şiva Düruç Bayilik Destekler

Şiva Düruç bayilik alan girişimcilerimize personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destek sağlıyoruz. Verdiğimiz destekler girişimci adayımız ile bayilik görüşmelerimizin başladığı andan itibaren geçerli oluyor. Ayrıca bayilerimizin karlılıklarının ve müşteri potansiyellerinin artmasına katkı sağlamaya yönelik merkezi kampanyalar da düzenliyoruz. Aynı amaç doğrultusunda reklam ve tanıtım çalışamlarını da gerçekleştiriyoruz.

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

Şiva Düruç Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Şiva Düruç Şartlar & Koşullar

  • şartları info@oymakbakliyat.com adresinden ulaşarak öğrenebilirsiniz

Şiva Düruç Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör