1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Simpaş Sigorta

Simpaş Sigorta

Simpaş Sigorta bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Simpaş Sigorta bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hizmet Sektörü

Hakkımızda

1976 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1981 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.

Ev-İşyeri Yangın, Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik-Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.

Simpaş Sigorta; var olan kaynaklarını, geliştirdiği sistemleriyle küçük ölçekli Acenteleri aynı çatı altında ( Şube şeklinde ) varlıklarını sürdürme, üretimlerini devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.

Bugün itibariyle bünyesinde 105 adet Şube bulunmaktadır.

Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

VİZYONUMUZ : Hizmet, anlayış, müşteri odaklı çalışma ve dünya standardını bulmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ : İnsanlığın mutluluğunu önde tutarak bilgi ve çağdaşlık ilkesi doğrultusunda çalışmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

HEDEF : Kaliteli hizmet verip onları rakip değil iş ortağı olarak görüp, sağlıklı büyümeyi hedeflemektedir.

SİMPAŞ değerleri : Simpaş Sigorta olarak, Acenteliğini yaptığımız şirketlerin temel değerlerine sıkı sıkıya bağlıyız.

Güvenilirlik : Yıllar içinde biriktirdiğimiz uzmanlık değeriyle, sigortalılarımıza güvenilir ve tutarlı bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız her işte dürüstlük ve şeffaflığımızla gurur duyuyoruz.

Performans : 43 yıllık deneyimimizi, kesintisiz bir performansa ve dinamizme dönüştürdük. Gelecek için güçlü bir temel kurduk.

Sürekli Gelişim : Geleceği hedefliyoruz. Sigortalılarımızın yararı için yeni teknoloji ve uygulamaları kucaklamaya hazırız.

Takım Çalışması : İşimizin özündeki takım ruhu bizim rekabet gücümüzü sürekli kılıyor. Güçlü bir takım çalışmasının iş yaşantısında başarı için tek yol olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin yolunun, onların tarafında olmak olduğunu biliyoruz.

  1. Sigorta Bayilikleri
  2. Oto Yıkama

Simpaş Sigorta Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Simpaş Sigorta Şartlar & Koşullar

  • İşlek bir caddede boş dükkan tutulması
  • Markamız görselleriyle dükkanın hazırlanması
  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olunması

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör