Simit Diyarı

Simit Diyarı Bayilik Açıklaması

Simit Diyarı Bayilik

Simit Diyarı Bayilik Hakkında Kısa Firma Tanıtım Yazısı : Antalya'da simit-cafe işini ilk yapan ve bu sektörde öncü olan bir firmayız. Şu anda Antalya'da 4 şubemiz bulunmakta olup bu sayıyı dahada artırmayı hedeflemekteyiz. Markamız Antalya'da herkes tarafından bilinen ve beğenilen bir markadır. Simit Diyarında çeşitli simit ürünlerinin yanında börek, açma, kumru, poğça, kurabiyeler, tatlılar ve tuzlular gibi ürünlerimizde mevcuttur.

 Simit Diyarı Bayilik ve Bayilik Bilgileri Simit Diyarı Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ilgili kişisi ile iletişime geçerek 

Simit Diyarı Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz ve Simit Diyarı Bayilik, Simit Diyarı Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Simit Diyarı Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Simit Diyarı Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İsim hakkı bedeli olarak 50.000 tl alınacak olup konsept katılımcı tarafından Simit Diyarı konseptine göre uygulanacaktır. Katılımcı ürünleri firmamızdan temin edecektir. İsim hakkı bedeli haricinde tarafımıza hiç bir ekstra ücret ödenmeyecektir.

 

Simit Diyarı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR