Silvian Heach Kids Çocuk Giyim

Silvian Heach Kids Çocuk Giyim Bayilik Açıklaması

Silvian Heach Kids Çocuk Giyim Bayilik

Bovizza franchising tarafından Türkiye’ye getirilen İtalyan markası Silvian Heach Kids, üç aylıktan 16 yaşına kadar çocuklar için zarif, şık ve kullanışlı ürünler sunmasıyla dikkat çekiyor. Ünlü marka İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Adana’dan sonra şimdi de Mersin’de müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Silvian Heach Kids Mersin Bayiliği AçılıyorTürk, İtalyan ve Portekiz ortaklı bir operasyon firması olan Bovizza Franchising, bünyesine yeni kattığı Silvian Heach’i bayiliklerle büyütme hedefini hızla sürdürüyor. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde açılan franchise mağazalarıdan sonra Mersin Forum AVM de açılması planlanan 180 m2 büyüklüğündeki mağazanın açılış hazırlıklarına başlandı. Yerli ve yabancı hazır giyim ve aksesuar markalarının bir arada yer aldığı Mersin Forum AVM, Mersin’de en yoğun alışveriş merkezlerinden biri olduğu için lokasyon olarak ideal yerlerden sayılıyor.

Bovizza’nın Türkiye Yöneticilerinden Adil Yıldırım, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Silvian Heach Kids markasını bayilerle tüm Türkiye’ye yayma hedefimize Mersin’de devam ediyoruz. Mağazanın dekorasyonu, İtalya’daki veya New York’taki benzerleriyle aynı konseptte olacak. Altı haftalık süre içinde dekorasyonunu tamamlayarak Nisan’da, markanın yaz koleksiyonuyla birlikte mağazayı açmayı planlıyoruz. 2014 senesi içerisinde şu anda 5 olan mağaza sayımızı dokuza çıkarmayı hedefliyoruz . Bize elini uzatarak güvenen isimlerle büyümekten son derece memnunuz” dedi. Silvian Heach Kids bin 800 parça ürünü ve aksesuarıyla çocuklar için geniş bir koleksiyon sunuyor. Markanın yaz koleksiyonunda yer alan Akdeniz renklerini taşıyan canlı tasarımlar, şık olmalarının yanı sıra cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

 

Silvian Heach Kids Çocuk Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR