1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Silk Home

Silk Home

Silk Home bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Silk Home bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Giyim & Aksesuar

250000 ₺

Silk Home Bayilik Bilgileri

Silk Home Eşarp sektöründe yurt içi ve yurt dışı bayilikler veriyor. Silk Home eşarp mağazaları şu anda 13 mağazaya ulaşmış durumda. Son yıllarda hızlı büyüme ivmesi yakalayan Silk Home markası mağazalarında eşarp ve şal ağırlıklı ürünler bulunuyor.

Silk Home mağazaları 30 m2’den 100 m2’ye kadar açılabiliyor. Sürekli yeni modeller üreterek bayan tüketicilerin kalbini kazanmış olan marka yurt dışında bir çok ülkeye de ihracaat yapıyor.

Silk Home Altın Eşarp firmasının markası olarak İngiltere başta olmak üzere Fransa, Almanya, Hollanda, İran, Fas, İsrail, Endonezya, Lübnan ve daha pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Global bir marka olan Silk Home Türkiye’de mağazalaşma sürecini hızlandırma kararını almıştır.

Silk Home mağazalarının toplam yatırım tutarı mağaza büyüklüğüne ve ürün alımlarına göre değişmektedir. Silk Home ilk 30 bayilikten isim hakkı bedeli almamaktadır.

  1. Eşarp

Silk Home Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Silk Home Şartlar & Koşullar

  • ranchise sistemi ile işletilen restoranlarının başarısı, profesyonel yönetimi ve kurumsal yapısı gelecekteki kazançlı kar potansiyelinizin en büyük göstergesidir.

Silk Home Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör