Silberpfeil Energy Drink

1934'Te Başlayan Mercedes - Silberpfeil (Gümüş Ok) Efsanesi Premium Enerji İçeceği Ile Türkiye'de! Silberpfeil Enerji İçeceği Türkiye Dahil 9 Ülkede Yer Alan Ve Sektörün Premium Enerji Içeceği..

SILBERPFEIL Energy Drink Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SILBERPFEIL Energy Drink Bayilik Şartları

Tecrübeli (öncelikle Enerji İçeceği Sektöründe) Bir Satış Ekibi
Dağıtım Araçları (sıcak Ve/veya Soğuk Satışa Uygun)
Ürün Deposu
Muhasebe Ve Operasyonel Raporlama Sistemi

SILBERPFEIL Energy Drink Bayilik Açıklaması

SILBERPFEIL – 1934 EFSANE BAŞLIYOR!

 

Mercedes-Benz modellerinin Silver Arrow (gümüş ok) lakabını alması 1934 yılına uzanır. Silver Arrow isminin asıl sahibi W 25 modelidir.

 

Her ülkenin otomobilleri kendi rengine boyadığı yarışlarda Almanların rengi beyazdı. W 25 yarıştan bir gece önce tartıya çıkarıldı ve yarış otomobillerinde 750kg olma zorunluluğunu sadece 1kg ile geçerek herkesi şaşırttı.

 

Mühendisler ağırlığı azaltmak için aracın boyasını sökmeye karar verdiler. Aracın boyası sökülünce W 25 istenilen ağırlığa ulaşmış fakat çıplak gümüş yüzey ortaya çıkmıştı.

 

W 25 yarış çizgisinde yer alma hakkını kazandı ve yarışı birinci olarak bitirerek SILBERPFEIL (Silver Arrow – Gümüş Ok) lakabını aldı.
 

SILBERPFEIL efsanesi yarış tarihini başka kimsenin değiştiremediği kadar değiştirdi.

 

Mercedes’in Dünyaca ünlü ismi SÜRAT’ i, otomotiv mühendisliğinin zirvesinin, liderlik ruhunun getirdiği SOSYAL PRESTIJ ve AYRICALIKLI BİR HAYAT TARZI’nı temsil eder.

 

SILBERPFEIL araçları, İHTİŞAM ve TUTKU’yu en yüksek seviyede FONKSİYONELLİK ve DİNAMİZM ile buluşturur.

 

Tüm bu özellikler şimdi yepyeni 250ml. SILBERPFEIL premium Enerji İçeceği kutularında bir araya geldi!! Üstelik klasik ve Dünyada bir ilk olan KARPUZLU aromalarıyla

 

Mücadele gerektiren zamanlar KONSANTRASYON ve  YÜKSEK PERFORMANS ister.

 

SILBERPFEIL ENERJİ İÇECEĞİ  en gerçek keyif deneyimidir!

Türkiye'de enerji içeceği pazarı her yıl ortalama %14 büyüme kaydediyor. Pazarın elit segment ürünü olmaya en büyük aday olan SILBERPFEIL Premium Energy Drink 2016 yılından beri Türkiye pazarında pek çok üst düzey event, prestijli gece kulübü ve lüks satış noktalarında enerji içeceği kültürünü bilen seçici enerji içeceği severlere ulaşıyor.

Tüketicilere dönük etkinlik, konser, promosyon ve tadım çalışmalarında SILBERPFEIL lezzet ve imaj olarak büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Türkiye gibi genç nüfus ağırlıklı bir pazar için SILBERPFEIL Energy Drink efsanevi tarihçesi ve duruşuyla büyük bir potansiyel vaad etmektedir. 

Avusturya menşeili Enerji İçeceği Markamız SILBERPFEIL için, Heyecanımızı bizimle paylaşacak Bölge ve Ülke distribütörleri arıyoruz!

Bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgiler bayi adayları ile yüz yüze görüşmelerde paylaşılacaktır. 

SILBERPFEIL Energy Drink Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç