Sigortashop

Ankara Merkezli Bir Firma Olan Sigortashop Markalaşma Ve Türkiye Genelinde Yayılma Faaliyetleri Kapsamında Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Sigortashop Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sigortashop Bayilik Şartları

Teminat Gösterebilmek
Temel Düzeyde Bilgisayar Bilgisi Olmak
Sektörel Deneyimi Bulunmak
Müşteri Memnuniyetini ön Planda Tutmak
Ticari Engeli Bulunmamak

Sigortashop Bayilik Açıklaması

Sigortashop Bayilik

Sigortashop sigorta sektörüiçinde yer alan lider sigorta şirketleri ile yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda çok geniş kapsamlı bir şekilde sigorta hizmetleri sunmaktadır. Konut, araç, iş yeri, sağlık ve hayat sigortaları alanında faaliyetleri bulunan Sigortashop sigorta sektöründebayilik veren firmalararasında pek çok farklı sigorta şirketi ile çalışması ve en uygun fiyatları verebiliyor olması nedeni ile fark yaratmaktadır. Sigortashop bayilik alan girişimciler markanın bu çalışma şekli sayesinde hem ürün çeşitliliklerini hem de müşterilerinin memnuniyet düzeyini artırabilmektedir. 

Sigortashop Bayilik Şartları

Sigortashop bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedirler. Ön başvuru süreci olumlu sonuçlanan bayi adayları ile marka yetkilileri bire bir görüşmeler gerçekleştirmekte, karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Markanın yatırım maliyeti hakkında güncel bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Sigortashop bayilik almak isteyen girişimcilerinden giriş ücreti almakta ve teminat göstermelerini talep etmektedir. Bayilik alacak girişimcilerin şahsi ve ticari sicillerinin temiz olmasına önem veren Sigortashop bayilik almak isteyen girişimcilerinin sektörel bilgisi olmasını beklemektedir. Sigortashop bayilik kurulum masraf gider ve harcamaları girişimciye ait olup, alınması gereken yerel izin ve belgeleri de bayi adaylarının temin etmesi gerekmektedir. Sigortashop bayilik alacak girişimcinin markanın kurum kültürüne uygun ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek olmasını koşulları arasında bulundurmaktadır. Fiziki şube kurulum şartı olan Sigortashop bayilik alan girişimcilerin bilgisayar bilgisinin olması ve genel merkezin istediği raporlamaları zamanında eksiksiz olarak yapması beklenilmektedir. Sigortashop bayilik alan girişimcilerden aylık ciro üzerinden royalty fee tahsil edilmektedir. 

Sigortashop Bayilik Avantajları

Sigortashop Türkiye genelinde hemen hemen her il ve önde gelen ilçe merkezlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelindeki tüm bölgeler için bayilik taleplerini değerlendirmekte olan Sigortashop alanında profesyonel bir hizmet sunmakta ve bu hizmeti çok daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için bayilikler vermektedir. Sigortashop bayilik alan girişimciler markanın farklı sigorta şirketleri ile olan anlaşmalarına bağlı olarak müşterilerine pek çok farklı ürün ile ilgili farklı kapsam ve fiyatlara sahip teklifler sunabilmektedir. Bu durumda Sigortashop bayilik alan girişimciler her müşterinin beklentisine ve ekonomik gücüne uygun hizmetleri sunarak hizmet verdikleri müşteri kitlelerini sürekli ve düzenli olarak artırabilmektedirler.

Sigortashop bayilik alan girişimcilerinin müşteri memnuniyetine üst düzeyde önem vermesini beklemekte ve marka merkezi olarak bu memnuniyetin artırılması için bayileri ile birlikte iş birliği içerisinde çalışmakta ve çözüm odaklı bir anlayış benimsemektedir.

Sigortashop Bayilik Destekleri

Sigortashop bayilik alan girişimcilerine bayilik görüşmelerinin başladığı andan itibaren pek çok alanda destek sağlamaktadır. Bayilerinin karlılığına ve müşteri potansiyelindeki artışa büyük önem veren marka bu konuda bayilerinin raporlamalarını sıkı bir şekilde takip etmekte ve en iyi sonuçların alınmasına yönelik çözümleri hızlı ve profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Ayrıca bayilerin müşteri portföylerini genişletmeye yönelik çalışmalar markanın merkezi tarafından da gerçekleştirilmektedir. 

Sağladığı hizmet çeşitliliği ve yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile sektörünün liderlerinden olan Sigortashop bayilik almak için siz de marka yetkilileri ile iletişime geçerek güncel yatırım bedellerini öğrenebilir ya da markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Sigortashop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR