Show Realty Emlak

Abd’de Kurulan Show Realty Emlak 2013 Yılından Bu Yana Türkiye Gayrimenkul Sektöründe Faaliyet Göstermektedir. Hizmet Verdiği Kitleyi Ve Gayrimenkul Sektörünün Bir Numarası Olmayı Hedefleyen Marka..

Show Realty Emlak Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Bayilik bedeli işletmenin konumuna göre 5 bin ila 15 bin USD arasında değişiklik gösterebiliyor. Net bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Show Realty Emlak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Show Realty Emlak Bayilik Şartları

En Az Lise Mezunu Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Aktif Pazarlama Yeteneğine Sahip Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak

Show Realty Emlak Bayilik Açıklaması

Show Realty Emlak Bayilik 

Show Realty Emlak gayrimenkul sektörü içerisinde 2013 yılından bu yana yer almaktadır. ABD kökenli olan firma Türkiye gayrimenkul sektörüne giriş yaptıktan sonra şube sayısını kısa sürede artırması ile dikkat çekmektedir. Show Realty Emlak bayilik almak isteyen girişimcilere karlı bir iş fırsatı sunan firma gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalararasında ön plana çıkmaktadır. Profesyonel emlak hizmetleri sunan marka Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişmesinde ve profesyonelleşmesinde katkı sağlamayı ve sektörün öncü isimlerinden biri olarak anılmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda marka sektöründe fark yaratmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Show Realty Emlak çalışma ilkesini doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek müşteri memnuniyeti olarak tanımlamaktadır. 

Show Realty Emlak Bayilik Şartları

Show Realty Emlak bayilik alan girişimcilerin markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Marka açılacak olan ofislerinin en az 50 m2 büyüklüğünde olmasını ve işlek caddeler üzerinde konumlandırılmasını talep etmektedir. İşyeri, okul, toplu konutların bulunduğu yoğun bölgeler tercih edilmektedir. Her ofiste bir toplantı odasının bulunması gerekmektedir. Markanın isim hakkı bedelinin ve aylık reklam katılım payının sektördeki diğer markalara çok daha uygun olduğu bilinmektedir. Ancak Show Realty Emlak bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen bölgeye göre değişiklik gösterebildiğinden kesin rakamlar marka yetkilileri ile görüşülerek elde edilebilmektedir.  

Show Realty Emlak Bayilik Avantajları

Show Realty Emlak bayilik alan girişimciler kurumsal bir marka ile işbirliğine giderek kendi işlerini kurma olanağına sahip olmaktadırlar. Marka bilinirliği ve sağlanan destekler sayesinde yüksek gelire ve saygın bir kariyere ulaşabilmektedirler. Show Realty Emlak bayilik alan girişimcilerine minimum yatırım sermayesi ile maksimum kazanç elde ettirmeyi amaçlamaktadır. Bunun için düzenlenen reklam kampanyalarından bayiler yararlandırılmaktadır. Ayrıca bayilerin bulundukları lokasyonlardaki müşteriler ilgili bayilere yönlendirilmekte ve bayilerin hem müşteri kitlesini hem de karlılığını artırması için gerekli görülen çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Kurumsal bir markanın gücü ile sektöre adım atan girişimciler rakipleri arasında fark yaratacak bir hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet verebilmektedir. 

Show Realty Emlak Bayilik Destekleri

Show Realty bayilik alan girişimciler halkla ilişkiler, basın ilişkileri, sosyal medya ve diğer tüm etkinlikler ile ilgili olarak merkezden destek almaktadırlar. Show Realty Emlak ulusal tanıtımlar için medya planlamalarını planlamakta ve gerçekleştirmektedir. Bayilerinin uluslararası geçerliliğe sahip sertifika programlarına katılmasını sağlayan marka eğitim alanındaki faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmektedir. Marka bayilerin ofislerinde kullanacağı tüm kurumsal materyalleri ve matbu evrakları kendilerine tedarik etmektedir. Bayilerin ilgilendiği özel projeler kapsamında özel projeler ofis temsilcileri ile birlikte çalışmaları sağlanarak kendilerine destek olunmaktadır. Show Realty Emlak bayilik alan girişimciler markanın portföy havuz sisteminden yararlanabilmektedir. Bayilerin ihtiyaç duyduğu sözleşmeler markan tarafından kullanıma sunulmakta, markanın uzman hukuk kadrosu tarafından ihtiyaç duyulan her alanda bayilere destek sağlanmaktadır. 

Gayrimenkul sektöründe ben de varım demek istiyorsanız Show Realty Emlak bayilik koşullarını inceleyerek markanın bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Böylece ihtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlayan bu markanın bir parçası haline gelebilir, kısa sürede yatırımlarınızın dönüşünü sağlayabileceğiniz bir iş sahibi olabilirsini

Show Realty Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR