Sevenhill

Sevenhill Bayilik Açıklaması

Sevenhill Bayilik

1998 yılında Özbek Tekstil olarak kurulup, modayı ve kaliteyi uygun fiyata almak isteyen herkese hitap eden SEVENHILL, küçükten büyüğe her kesimi giydirebilen, müşterisiyle arasında güçlü bir sevgi bağı oluşturan öncü ve kalıcı bir marka olmayı hedefliyor ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Sevenhill Bayilik Bilgileri

SEVENHILL "Sevenhill giy kendin ol, Sevenhill giy özgür ol" ilkesiyle, 7/24 yani 7 gün 24 saat giyilebilen her yaşa uygun, çocuk, genç, bayan ve erkek koleksiyonuyla hizmet veriyor. Modern, şehirli, doğallıktan yana bay ve bayanların gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında hak ettikleri yaşam kalitesini yakalamalarını ve kendilerini iyi hissetmelerini amaçlıyor. Bu amaçla; her sezon, günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun, 1400'e yakın modelden oluşan koleksiyonumuzla bir ailenin her sezon giymekten keyif alacağı, satın alınabilir şehir modası yaratmayı amaçlıyor.Sevenhill Bayilik SEVENHILL modern mağazacılık anlayışıyla, her geçen gün sayıları artan mağazacılık ağına sahip olup. Yurtiçinde toplam 69 kendi mağazası ve 450'ye yakın bayiiı, yurtdışında ise toplam 100 satış noktası bulunuyor.

SEVENHILL dünya genelinde hizmet veriyor. SEVENHILL Profosyonel tasarım ekibiyle, Dünya modasını yakından takip ederek ve her geçen gün giyim model sayısını artırarak, kaliteli modern, müşterilerin istekleri doğrultusunda trend ürünler yaratıyor.. SEVEN HILL her geçen gün büyümeye devam ediyor, müşteriye doğru zamanda iyi hizmet verebilmek için mağaza açılışları devam ediyor.. Doğru zamanda doğru yerde mağaza açarak her geçen gün erişilebilirliğini artırıyor. Kaliteli ürün ,geniş ürün yelpazesiyle, modayı uygun fiyatta sunan marka mağaza sayısını artırmayı hedefliyor ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor. SEVENHILL'den Kısa Kısa SEVENHILL 1998 yılında İstanbul'da kuruldu. SEVENHILL moda ve kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine sunar. SEVENHILL'in ilk mağazası 2002 yılında Olivium Alışveriş Merkezi'nde açıldı. SEVENHILL modayı 7'den 77'ye her yaşa ve her tarza başarıyla sunar. SEVENHILL müşterilerinin ve bayilerinin istekleri doğrultusunda koleksiyonlarını oluşturur.

SEVENHILL mağazalarına günaşırı yeni moda ürünleri giriş yapar. SEVENHILL yaklaşık 1500 kişiye istihdam sağlar. Misyon ve Vizyon MİSYONUMUZ Geniş ürün yelpazesiyle modayı ve kaliteyi uygun fiyatta sunan, müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarına kısa zamanda cevap verebilen, geniş lokasyon ağı ile birlikte mutlu iç ve dış müşteriler oluşturmak. VİZYONUMUZ Küçükten büyüğe her kesimi giydirebilen, müşterisiyle arasında güçlü bir sevgi bağı oluşturan öncü ve kalıcı bir marka olmaktır. SEVENHILL Tarzı SEVENHILL, İstanbul'un ruhunu ve enerjisini yansıtan bir markadır. O uluslar arası, rahatına düşkün, eğlenceli ama yeri geldiğinde ciddidir. İstanbul gibi her şeyi bir arada bulabildiğin bir markadır. SEVENHILL markadan çok öte bir yaşam tarzı sunar. İnsanların iş hayatından hafta sonuna, gündüzden geceye ihtiyaç duydukları gerçek hayatın ta kendisidir.

SEVENHILL ürünlerinde ve konseptinde yeniliği, modayı kaliteli uygun fiyat politikasıyla sunar. Geniş ve çeşitli koleksiyonu ile müşterileri kendi kişisel stillerini yaratabilirler. SEVENHILL koleksiyonları müşterilerinin ne istediğine önem vererek, birçok farklı zevkleri ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla tasarlanır. Müşterilerinin modanın nabzını tutabilmeleri için mağazalarına gün aşırı yeni ürünler sevk eder. SEVENHILL'de bayanlar, baylar ve çocuklar için modern basiclerden en son uluslar arası trendlerin yansıdığı en moda birçok farklı konsept vardır.

 

Sevenhill Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR