Semas Academy

Semas Academy Bayilik Açıklaması

Semas Academy Bayilik

SEMAS Acedemy Türkiye, Franchising alacak kişilere ISO-9001 2008 Sertifikasıyla, Tayvan, Çin ve Osoka Japon Abaküs Derneklerine kayıtlı ve yas grubunun 4-70 yas aralığında olmasıyla Türkiye deki diğer Mental Aritmetik kurumlarına karşı rakipsiz tek kuruluş olmayı garantiliyor. SEMAS Academy kalite politikası, gelişmiş müfredatı ( 52 Soroban Egitim Kitabi ) ve Dünyada 14 ülkedeki yaygın SEMAS merkezleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. SEMAS programları uygun yatırım maliyetleri ile siz değerli girişimcilere eğitim alanında yeni, istikrarlı ve güvenilir açılımlar sağlıyor. 

Alabileceğiniz Temsilcilik ve Şube Fırsatları  

Semas Academy Bayilik ve Bayilik Şartları SEMAS ACADEMY TÜRKIYE şubelerinin kurulum ücretleri, isten sağlayacağınız kazanca göre çok düşüktür. İl Temsilciliği ve Şube almak için bölgenizde merkezi lokasyon üzerinde tutacağınız iş yerinin, Semas Academy Türkiyesözleşmesinde belirtilen şartlara uygunluğu yeterlidir. Temsilcilik ve Sube alanlarin diger bir avantaji ise Mental Aritmetikte yas sinirini ortadan kaldiran Semas Programlariyla diger kurum ve firmalara toplu egitimler düzenleyebilecek olmalaridir. Bu firsat Türkiye deki hiçbir Mental Aritmetik Merkezinde bulunmamaktadir.

FIRSAT ! hızla şubeleşmek adına SEMAS Academy Türkiye Eylül ayına kadar yaptığı fiyat düzenlemesinden biran önce faydalanıp SEMAS Academy Ailesine katılma fırsatını kaçırmayınız! Kendi Kurumunuza SEMAS Kurslarını Eklemek Mevcut bir etüt merkezi, egitim danismanlik merkezi, özel okul veya anaokuluna sahip bir isletme iseniz, SEMAS Programlarini mevcut isleyisinizin içine katmaniz daha kolay olacaktir. Su andaki isletmenize sözlesme sartlarimizdaki maddeleri ile SEMAS Academy programlarini dahil edebilirsiniz. Semas Academy içinde barindirdigi farkli zihin gelistirme programlari ile isletmenizin mevcut ögrenci sayisini katlayarak çogaltabilir, bu sayede bölgenizde rakipsiz bir konuma gelebilirsiniz. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Tüm Beyin Gelişim Programları 

Bayilik Veren Firma : Semas Academy 

Firmanın Kuruluş Yılı :2012 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 1 

Bayilik Giriş Bedeli :15.000 TL 

Gerekli Ortalama Sermaye : 25.000 TL

Semas Academy Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; Eğitime önem veren, kaliteli ve güvenilir bir firma ile kullanışlı bir sisteme sahip olmak isteyen, iletişimi iyi olan, nitelikli ve girişimci kişiler. İşyerinde aranan şartlar; Eğitim vermeye müsait yerler.

Semas Academy Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama

 

Semas Academy Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR