Selen Su

Selen Su Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Selen Su Bayilik Açıklaması

Firmamız
1969
yılından bu yana Batı Karadeniz bölgesinde gıda ve içecek sektöründe en yaygın satış ve pazarlama ağına sahip bir firma olarak 1993 yılında doğal kaynak suyu imalatı dolumu ve ambalajlanması konularında yatırım yapmayı tercih ettik.
Suyun yöresel bir kavram olmasına rağmen pazarda büyük firma ve markalar olması sebebiyle uzun araştırmalar sonucu pazarda yarışabilir , kendi özel tadında ve niteliklerinde olan Selen Suyu keşfettik.

1995 yılında  Selen marka patentimizi ve 1997 yılında doğal Kaynak Suyu işletme ruhsatımızı alarak  ilk ürünümüz  0,30 cc'lik cam şişelerde (depozitolu  kasa - şişe ) Selen Su olarak sektörde değerli tüketicilerimizle buluştuk.
Bayilerimizden gelen talepler üzerine 1998 - 1999 yılında  0,5 lt PVC şişe ve 1,5 lt PVC şişelerde de yatırım yaparak ürün yelpazemizi geliştirmeye çalıştık. O yıllarda  pet ambalajlı su üretim ile  PVC ambalajlı su üretimi maliyetleri aynı olmasına rağmen  PVC zor bir üründü. Nakliye esnasında kırılıyordu. Görüntü olarak ta şık değildi. ( Pet ambalajlı su üretimi patentli ve kotalı olarak 2000 yılına  kadar tek firmada idi.) Bu yatırımımız daha pazarda belli bir yere gelemeden çöpe gitmiş bir yatırım tecrübesi olarak kaldı.

1999 yılında Sağlık Bakanlığının  PC Damacana ambalajının kabulü ile 19 Lt Damacana (Polikarbonat Şişe )su üretimi ile ürün başarı performansımızı ve üretim kapasitemizi artırdık.
Batı Karadeniz Bölgesinde 19 Lt PC Damacana üretim satış  ve dağıtım pazarında lider konuma geldik.

2003 yılında 0,5 lt pet ve 1,5 lt pet su makinalarının alımı ve diğer revizyon işlemlerini tamamlayarak 2005'ten günümüze dek  değerli tüketicilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

2008 yılında marketlerden gelen yoğun talep üzerine 5 litre ve 10 litre pet su üretimine başladık.

2011 yılında ise özellikle Batı Karadenizde hiç bulunmayan 200 cc, 250 cc, 300 cc pet bardak su üretimine başladık. Bütün ambalaj çeşitlerinde üretim yapabilir konuma geldik.

Doğal kaynak suyu ile hazırlayıp müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz ürün segmentimizi artırarak, müşteri odaklı çalışan kurumsal bir firma olarak müşterilerimizle beraber emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

  • Kuruluş Yılı : 1993
  • Toplam Çalışan Sayısı: 30
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE

 

Selen Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR