Şarjnet

Firmamız 2010 Yılında Kurulmuş Elektrik Elektronik Sektöründe Hizmet Vermektedir.

Şarjnet Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* ilk etapta ürün alımı için 1000 tl gibi bir bütçeye ihtiyaç olacaktır

Şarjnet Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Şarjnet Bayilik Şartları

ürünümüzün Satış Ve Pazarlamasını Yapacak Girişimciler Tek Başına Veya Kendi Ekibini Kurarak çalışabilirler.öncelikle çalışkan Ve Satacağı ürüne öncelikle Kendi İnanmış Kişiler Tercihimizdir.ürünümüz Gelişen Teknoloji İle Birlikte Ortaya çıkan Kamusal Alandaki şarj Sorununu Ortadan Kaldıracak Bir İhtiyaç ürünüdür.diksiyonu Düzgün Ve Sonuç Odaklı çalışmak Yeterlidir

Şarjnet Bayilik Açıklaması

Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlarımızda değişiyor artık şarj ihtiyacı her yerde karşımıza çıkıyor, elinde şarj aleti ile priz arayan insanlara hemen hemen her ortamda rastlıyoruz.

Tamda bu noktada bu probleme çare olsun diye Şarjnet’i ürettik. Şarjnet tüm restoran, cafe, bar, otel, bekleme salonları, gezi tekneleri, çay bahçeleri hastaneler, okullar v.b birçok kamusal alanda kullanılabilir.

Çok geniş bir tüketici kitlesinin hizmetine sunulabilir bir ihtiyaç ürünüdür. Hizmet kalitesine önem veren, işletmesini bir adım ileriye taşımak isteyen tüm işletmelerde standart bir hizmet olacaktır.

  • ŞarjNet bayimiz olmanız durumunda, bulunduğunuz bölgedeki tüm işletmelerle çalışma önceliği size ait olacaktır.
  • Bulunduğunuz ilden ŞarjNet merkezine gelen çağrı ve talepler direk olarak size yönlendirilecektir.
  • Bulunduğunuz bölgede ŞarjNet  Bayiliği yapmak isteyen başka kişilerle ortak bir çalışma içerisine girebilir, bu kişilere satış yaparak kar elde edebilir yada hiç bir çalışma içerisine girmeden bölgedeki tüm işletmelerde tek yetkili siz olabilirsiniz.

Şarjnet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR