Sana Döner

Sana Döner Markası Yıllardır Gıda Sektöründe Öncü Firmaların Büyümesinde Ve Marka Değeri Oluşturulması Sürecine Katkılar Sunmuş, İmalattan Satışa, Bayilik Sürecine Kadar Danışmanlık Hizmeti Vermiş..

SANA DÖNER Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* ORTALAMA 100 BİN BÜTÇE İLE 6-12 AY İÇİNDE SİZE GERİ DÖNÜŞÜM SAĞLAYABİLECEK BİR SİSTEM

SANA DÖNER Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SANA DÖNER Bayilik Şartları

İşini Severek Yapan İşinin Başında Duran
Girişimcilik
Yeniliklere Açık
Temizlik Ve Hijene Önem Veren

SANA DÖNER Bayilik Açıklaması

Sana Döner Markası Yıllardır Gıda Sektöründe Öncü Firmaların Büyümesinde ve Marka Değeri Oluşturulması Sürecine Katkılar Sunmuş, İmalattan Satışa, Bayilik Sürecine Kadar Danışmanlık Hizmeti Vermiş Bilgi Birikim ve Tecrübenin Ürünüdür.

Sana Döner Markası Kendisine 3T Kuralını İlkesi Edinmiştir.

1. T: TEMİZLİK: Her Ürünün Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uygunluğunu Sadece Ürünlerde Değil, Çevresel ve Sunum Temizliği İlkesine Bağlıdır.

2. T: TAZELİK : İmalattan Satışa Kadar Kullanılan Tüm Ürünlerin Tazeliğinin Korunmasıdır. Müşterilerimize Sunduğumuz Tüm Ürünlerin Doğallığını ve Tazeliğini Kapsamaktadır.

3. T: TAT : Müşteriye Ulaştırılan Her Ürünün Tadından, Lezzetinden Emin Olmaktır. Satışa Sunduğumuz Her Ürünün Tat ve Lezzet Testinden Geçmesidir.

Sana Döner Markası Bunların Hepsini Yaparken Toplumun Alım Gücü ve Ekonomik Standartlarını Göz Önünde Bulundurarak Ekonomik Hizmet Sunmayı Hedefler.

SANA DÖNER Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR