Sait Efendi İskender

Sait Efendi İskender Bayilik Açıklaması

Sait Efendi İskender BVS Group'a ait ve BVS Group Sait Efendi markasının tüm lisans haklarına sahip. Sait Efendi İskender Restoranları 2011 yılında kurulmuş ve toplamda 7 şubesi bulunmaktadır. Özellikle avm'lerde açılan Sait Efendi İskender'in hedefleri ise şu şekildedir.

Sait Efendi markası; - kalite ve titizliğinden ödün vermeksizin, yeni şubelerini ülke çapında hızla hayata geçirmeyi hedefler. - misyon, vizyon ve kalitesinin korunması şartıyla, yurtdışı yatırımlarına sıcak bakar. 

Franchising Süreci - Başvuru sahibi; başarılı bir iş geçmişine ve gerekli finansal kaynaklara sahip olduğuna dair referanslarının yer alacağı ön kayıt formunu, internet üzerinden eksiksiz olarak doldurur. - Marka tarafından aranan profile uygun bulunan adaylar ile ön görüşme yapılır. - Başvuru sahibine markanın tanıtımı ve franchising süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirilir. - Adayın önerdiği lokasyon ve mekanın uygunluğu, diğer şubelerin bölge koruma alanları da dikkate alınarak değerlendirmeye tabi tutulur. - Marka tarafından; yatırım miktarları, yatırımın geri dönüş süreci ve kar-zarar tablolarının ortaya koyulduğu detaylı bir analiz gerçekleştirilir. - Başvuru yönetim tarafından onaylandığı taktirde, franchising sözleşmesi taraflarca imzalanır. 

Lokasyon ve Mekan Kriterleri - Cadde üzeri (yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler) ve büyük alışveriş merkezlerinde - Yürüyüş alanı üzerinde - Katlı binalarda (minimum 150 m2) - Tercihen bahçe ya da teraslı - Geniş cepheli (minimum 8 m) - Park yeri kolaylığı 

Sunulan Destekler - Konum belirleme ve fizibilite çalışması - Eleman seçimi ve açılış öncesi eğitim süreci - Bilgi ve danışmanlık hizmetleri - Genel ve lokal pazarlama desteği - Malzeme ve hizmet standartı - Ekipman ve ürün güncelleme (Ar-Ge) - Kurumsal iletişime yönelik görsel materyal desteği - Bölge koruma sistemi 

Sait Efendi İskender Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR