1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. SAB ELektronik

SAB ELektronik

SAB ELektronik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, SAB ELektronik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

Sab Otomotiv A.Ş.

SAB Group faaliyetlerine Hollanda'da 2001 de kurmuş olduğu SAB Trading B.V. ile başlamıştır. SAB Trading B.V. uydu alıcıları, uydu antenleri, montaj malzemeleri ve aksesuarları, lnb ler, koaksiyel kablolar, multi switch, diseqc switch, motor ve uydu sistemleri ile ilgili ürünlerin dünya pazarlarına satış faaliyetlerini yürütmektedir. 

SAB Group 2004 yılında  SAB Elektronik Makina ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. A.Ş. unvanı ile Türkiye’de üretim faaliyetlerine başlamış, şirket felsefesi olarak belirlediği yenilikçi yaklaşımıyla yatırımlar yaparak kapasitesini artırmayı hedefleyerek 2008 yılında kendine ait modern fabrikasını kurmuştur. Müşteri isteklerini hızlı ve yüksek kalitede karşılamak için tesis bünyesinde ar-ge, kalıp üretim, tam otomasyona sahip elektro galvaniz ve çinko fosfat kaplamalı elektrostatik toz boya ünitelerine de yer vermiştir.

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü artıran Sab Group,  kendi markası  veya müşteri taleplerine bağlı esnek uygulamalarıyla Ofset Uydu Antenleri, Uydu Anteni Montaj Malzemeleri ve Uydu Anteni Aksesuarları  gibi ana ürün gruplarında üretim yapmaktadır.

SAB Group, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı sayesinde başta Avrupa pazarı olmak üzere ulusal ve uluslararası pazarlarda geniş kabul görmektedir. Üretiminin %90 dan fazlasını başta Hollanda, Almanya, Belçika, Batı Avrupa olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. 

SAB Group 2012 yılı içerisinde rot başı, rotil, rot kolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizer kolu gibi binek, hafif ticari ve ağır vasıtalar için alt yapı parçalarını üretmek maksadıyla yatırım kararı almıştır. Alt yapı çalışmaları ve son teknoloji makine yatırımlarını tamamlayarak 2014 yılının son çeyreğinde Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina San. ve Tic. A.Ş unvanı ve Sab Otomotiv markası ile süspansiyon ve direksiyon parçalarının üretimine başlamıştır.

Deneyimli ve eğitimli teknik ekibi, son teknoloji makine parkı, esnek üretim prosesi, geniş ürün yelpazesi ile kusursuz müşteri memnuniyetini ana hedefi olarak gören Sab Otomotiv ulusal, uluslararası ve yenileme pazarlarının (Aftermarket) aranan markası olma yolunda emin ve sağlam adımlarda yürümektedir.

  1. Televizyon & Ses Sistemleri

SAB ELektronik Bayilik Destekleri

SAB ELektronik Şartlar & Koşullar

SAB ELektronik Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör