1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. ROTA ENDÜSTRİ Temizlik

ROTA ENDÜSTRİ Temizlik

ROTA ENDÜSTRİ Temizlik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, ROTA ENDÜSTRİ Temizlik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ürün Bayilikleri

Rota Temizlik

Sektörün öncü firmalarından olan Rota Temizlik Ankara'da, yılların vermiş olduğu birikim, güvenilir marka ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz kurumsal veya toptan ihtiyaçlar için temizlikte kullanılan malzemeler, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Rota, devlet kurumları başta olmak üzere fabrika, hastane gibi toplu tüketimin olduğu yerlere çözüm sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin önemine inanan firmamız, odak noktasını ve çalışma prensibini müşteri talepleri üzerine inşa etmiştir.

Sektörel birikimimiz, tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle siz kıymetli müşterilerimize "En iyi ürün, en uygun fiyat" sloganıyla çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Rota Kalitesi

Rota, satın alma sürecinde sektörel güvenirliliği ve toplu alım gücüyle piyasadaki en kaliteli ürünleri en düşük fiyata satın alabilmektedir. Düşük kar marjıyla çalışan Rota Temizlik, Ankara başta olmak Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmakta, müşterilerimizin memnuniyeti ve devamlılığına önem vermektedir.

Bizi tercih etmeniz için en önemli noktalar:

  • Yüksek Kalite Anlayışı
  • Güvenilir Markalar
  • Uygun Fiyatlı Temizlik Ürünler
  • Mutlu Müşteri
  • Ürün Sertifikasyonu

Rota Temizlik Malzemeleri, satışını yapmış olduğu tüm ürünler için piyasanın en güvenilir markalarını tercih etmektedir. Müşterilerimize yalnızca kaliteli, sertifikasyon ve yeterlilik belgeleri olan ürünler sunulmaktadır.

  1. Temizlik Ürünleri
  2. Çiğ Köfte

ROTA ENDÜSTRİ Temizlik Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ROTA ENDÜSTRİ Temizlik Şartlar & Koşullar

ROTA ENDÜSTRİ Temizlik Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör