1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. Hijyen Box

Hijyen Box

Hijyen box ambalajlı su sektöründe uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeler ve gözlemler sonucu ortaya çıkmış olan tüketicilerin ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanmışdır.

Ürün Bayilikleri

10000 ₺

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

HijyenBox olarak genel hedef kitlemiz temiz içme suyu (doğal kaynak suyu, doğal mineralli su,ambalajlanmış su) kullanan herkesin mutlaka kullanmış olduğu damacana su pompası ve Sıcak soğuk su sebillerinin dezenfekte ihtiyacı olmakla beraber, ürünümüz buz yapma makinelerinin dezenfektesi ve sektörde yeni bir trend olan cam damacanaların sürekli kullanımı sebebi ile oluşan kirlenmelerin de dezenfektesinde kullanılabilecek bir üründür . Türkiye de solüsyon olarak benzer ürünler olsa da son kullanıcının herhangi bir yardım veya teknik destek almadan, sadeleştirilmiş resimli kullanım ve uygulama klavuzu ile kolayca işlem yapabileceği, ayrıca içerisinde bulunan tek kullanımlık hijyenik eldiven ile cildini koruyarak, musluk gibi el ile veya bez gibi yardımcı aparatlar ile temizlenemeyecek olan yerlerin temizlik ve dezenfektesi için kullanılacak 1 adet harbi aynı zamanda kullanım sıklığına göre 15 gün,1 ay ,2 ay gibi periyodik zamanlarda tekrarlanması gereken bir işlem olduğundan dolayı en son dezenfektenin ne zaman yapıldığının unutulmaması açısından işlemin yapıldığı tarih ve bir sonraki işlemin yapılacağı tarihin yazılarak uygulama yapılan cihazın üzerine yapıştırılabileceği bir adet etiket ile son kullanıcının ihtiyacı olan herşeyi içerisinde barındıran bir set tir . Türkiye de halihazırda 1000 in üzerinde ambalajlanmış su üreten firma mevcut olup artık her ilde ilçede ve mahallelerde bu firmaların bayilikleri mevcuttur. buna mukabil yurtdışından getirilenler ve Türkiye de üretilenler de düşünüldüğünde her marka ve model su sebili ve her marka ve model su pompalarının dezenfektesine uyumlu olan Hijyen Box devasa ve bakir bir pazara sahiptir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Mevcut Ambalajlı su pazarının büyüklüğü aynı zamanda kullanılan aparatlarında çoğalmasını ve bu aparatların çeşitli sorunlarının çözüme ulaştırılmasını gerektiriyor . iyi bir girişimci bilirki fırsatlar sorunların olduğu yerlerde yatıyorlardır .

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

bu devasa ve bakir pazarda birlikte büyümek, yaklaşık 20 senelik sektör tecrübesinden ortaya çıkan Hijyen Box ile bulunduğu ilde hem kazanmak hem de hizmet vermiş olduğu il in ilçelerinde bayilikler oluşturma fırsatını yakalamak isteyen girişimcilerin önündeki en büyük engel olan yüksek marka ücretleri, nakit veya banka teminatları, yüksek kurulum maliyetleri, kısaca genel olarak yüksek mali yükler altına girmeden, düşük bir bütçe ile yüksek kapasiteli bir iş hacmine ulaşabilecekleri, ağır sözleşme şartları olmaksızın en önemlisi de devir hakkına sahip olabilecekleri bir iş imkanı sunuyoruz .

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzde ki kar marjları konusunda bir şey diyemiyorum fakat Hijyen Box ürünümüzde yüzdesel olarak bayilerimizin marjlarını yüksek tutuyoruz ki hem çalışmak için motive olsunlar hem de son kullanıcı müşterilerine daha kaliteli ve özenli hizmet verebilsinler .

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Genel olarak her konuda bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımı ki bence en önemlisi bunlar , bölge koruması, yüksek kar marjı ile olabilecek her türlü sorunların çözümünde makul ortak akıl yürütmek sureti ile birlikte çalıştığımız herkes e imkanlar ve mümkün dahilinde yardımcı oluyoruz .danışma eğitim ve alt bayilik oluşturma gibi durumlarda sözleşme desteği de vermekteyiz .

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Şu an için piyasa da rakip tabir edebileceğimiz başka bir marka yok , sadece solüsyon satışı yapan birkaç firma var fakat bu firmaların hedefi su sektöründe çalışan veya teknik bilgisi mevcut olup yüksek ücretler karşılığında sebil temizleme ve dezenfekte hizmeti veren kişiler dolayısı ile son kullanıcının uygun fiyat ile ve kolaylıkla uygulayabileceği şekilde başka bir ürün şu anda Türkiye de mevcut değil . %100 Türk malı olan ve Türkiye de üretilen, Türkiye ve belki dünya da ilk ve tek ürün şu anda HijyenBox .Markamız aynı zamanda marka tescil ile de güvence altındadır .

  1. Temizlik Ürünleri
  2. Çiğ Köfte

Hijyen Box Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Hijyen Box Şartlar & Koşullar

  • 100 m2 kapali alan musteri bekleme ofisi guler yuzlu ve kaloteli hizmet anlayisi en az 2 yil sözlesme

Hijyen Box Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör