Mikrotalia

Yağ Tutucu, Mutfak Giderleri Ve Terfiler Için Yerli Üretim Bakteri, Enzim Ve Mikroorganizma Kültürü. Kötü Koku, Tıkanıklık Ve Atıksu Kriterlerini Bize Bırakın.

Mikrotalia Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* 15000 TL (Mikromat (Bakteri) -- 200 kg, Enzimax (Enzim) -- 400 lt, Bölge koruması. Reklam materyalleri (broşür, video, resim vb. temini), Dil desteği (İngilizce ve Arapça),Eğitim ve ürün desteği.)

Mikrotalia Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mikrotalia Bayilik Şartları

Satış Pazarlama Geçmişi Olmak.
İş Sektörü İle İlgili Müşteri Portföyüne Sahip Olmak.

Mikrotalia Bayilik Açıklaması

Son 3 yılı laboratuvar Ar-Ge'si ile geçirmiş firmamız 2018 yılında ürün gamını tamamlayıp, firmalaşmıştır. Mikrotalia Çevre Sağlık Ürünleri, oteller, catering şirketleri, yemek fabrikaları,AVM, restorant vb. kızartma yağlarını çok fazla tüketen işletmelerin altyapı sorunu haline gelen tıkanıklık, kötü koku, katılaşma, böcek oluşumu gibi sorunları ürettiğimiz Yerli Biyolojik Ürünlerimiz ile çözmeyi başardık.

Mutfak giderleri, altyapı boru hatları, yağ tutucular ve terfilerdeki yağı biyolojik olarak çok hızlı bir şekilde bertaraf eden Mikrotalia Mikromat ve Enzimax adlı ürünlerimiz doğa dostudur, çevre ve insan sağlığına zararı yoktur. Yerli üretim olduğu için dolar ya da euro kurlarından etkilenmez.

Ürün Demo Videosunu İzlemeyi Unutmayın!

Mikrotalia Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR