Rodrigo

Hazır Giyim Sektörünün Yenilikçi Isimlerinden Rodrigo Büyüme Hedeflerine Ulaşabilmek Için Bayilik Vermeyi Tercih Ediyor.

Rodrigo Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yatırım maliyeti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmesini rica ederiz.

Rodrigo Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Rodrigo Bayilik Şartları

Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Rodrigo Bayilik Açıklaması

Rodrigo Bayilik

Rodrigo 1993 yılında kurulan bir marka olup kurulduğu günden bu yana bir dünya markası olma yolundaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 22 ayrı ülkede tescilli markamız ile ihracatımızı yapıyor ve kalitemizi uluslararası platformda da ispat etmiş bir marka olarak hazır giyim sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin de dikkatini çekiyoruz. Ürettiğimiz denim pantolon grubu ile hızlı moda kategorisi içerisinde lider marka olma yolunda hızla ilerliyor ve bu noktada bayilerimizin de başarımızdaki en büyük etkenlerden biri olduğu anlayışı çerçevesinde, kendileri ile işbirliği içerisinde bir çalışma anlayışını benimsiyoruz.

Rodrigo Bayilik Şartları

Rodrigo bayilik alan girişimcilerimiz markamızın ürettiği ya da temin ettiği her tür giyim eşyasını ve aksesuarı perakende olarak satabiliyorlar. Ancak bayilerimiz diğer mağazalara ve firmalara toptan satış yapamıyorlar. Bayi adaylarımız başvurularını tarafımıza ilettikten sonra değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Bayi adayımızın mali yeterliliği, seçilen lokasyonun uygunluğu gibi konuları titizlikle değerlendiriyoruz. Açılacak mağazalarımızın şehrin alışveriş için en çok tercih edilen noktalarında, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda ya da işlek alışveriş merkezlerinde bulunmasını talep ediyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin markamız tarafından belirlenen bir tutarda TL ya da döviz cinsinden bir banka teminat mektubunu sunmasını istiyoruz. Rodrigo bayilik almak isteyen girişimcimiz banka teminat mektubunu sunamadığı takdirde teminat olarak gayrimenkul ipoteğini, Hazine bonosunu ya da banka mevduat sertifikasını da kabul edebiliyoruz. Piyasa koşullarının değişmesi ya da mağazamızın satış hacminin artmasından dolayı teminatın yetersiz kaldığı durumlar oluşursa, bayimizden teminatın yeterli seviyeye çıkartılmasını talep edebiliyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimize yatırım maliyetimiz ile ilgili bilgileri kendilerinin bize ulaşması durumunda detaylı olarak iletebiliyoruz.

Rodrigo Bayilik Avantajları

Rodrigo bayilik alan girişimcilerimiz yüksek marka bilinirliğimizden fayda sağlayabiliyorlar. Hem ülkemizde hem de dünyada pek çok ülkede bayilerimiz herhangi bir reklam çalışmasına bile ihtiyaç duymadan markamız ürünlerini kolaylıkla satarak yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyorlar. Yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunma konusundaki hassasiyetimiz sonucunda geniş müşteri kitlelerine hitap ediyoruz. Sürekli yenilenen, geliştirilen ve modanın belirleyicisi haline geren ürün çeşitlerimiz sayesinde farklı zevklere de hitap ediyoruz.  Rodrigo bayilik alan girişimcilerimize aldıkları malların bedelini; fatura tarihini baz alarak peşin ya da vadeli olarak ödeyebiliyorlar. Bayilerimize kar marjını ve vadeyi sezonluk olarak belirleyip bildiriyoruz. Bayilerimiz de böylece esnek koşullarla mal temin edebiliyorlar. 

Rodrigo Bayilik Destekleri

Rodrigo bayilik alan girişimcilerimizin mağazalarının dış cephesinde ve çevresinde kullanacakları her tür görsel materyali ve ürün ambalajını marka merkezi olarak belirliyoruz. Her sezon için katalog, poster türü promosyon malzemelerini hazırlayarak bayilerimize gönderiyoruz. Mağazalarımızdaki hizmet kalitesinin standardizasyonunun sağlanması ve müşteri memnuniyetimizin yükseltilmesi için mağazalarımızın çalışanlarını ve faaliyetlerini düzenli olarak denetliyoruz. Gerekli durumlarda personelin eğitimini ve değiştirilmesini talep edebiliyoruz.

Üretimlerimizde en son teknolojik yenilikleri kullanıyor; son derece kaliteli hem insan hem çevre dostu ürünler üretiyoruz. İstihdam ve üretim koşullarımızı sürekli olarak iyileştiriyoruz. Dünyanın pek çok ülkesine yaptığımız ihracatı artırıyor, ülke ekonomimizin yanı sıra bayilik alan girişimcilerimizin kazancının artmasına da önemli bir katkı sağlıyoruz.

Rodrigo bayilik alan girişimcilerimize bayilik başvurusu aşamasından itibaren her konuda destek oluyoruz. Mağazanın seçileceği alanın konumlandırılmasından daha geniş kitlelere ulaşmayı sağlayacak pazarlama faaliyetlerine kadar katkıda bulunuyor, hem müşteri memnuniyetinin hem de bayilerimizin gelirinin artırılmasına büyük öncelik tanıyoruz. 

Rodrigo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR