Retürk

Retürk Bayilik Açıklaması

Retürk Bayilik - Franchising Sistemi

Retürk Bayilik RETÜRK Franchise - Bayilik Sistemi sizlere müthiş fırsatlar sunuyor… Franchise sistemi 21.yüzyılın ticaret sistemidir ve size müthiş bir fırsat sunar. Her geçen gün artan aylık royalty ödemeleriniz yoktur. Sadece yıllık belirlenen bir minimum ödeme ve sabit yüzde ile belirli oranda royalty vardır. Bu uygulama da gelecekte hep sistemde almanın garantisidir. RETÜRK sadece isim satan ve isminin karşılığında ödeme alan bir marka değildir. RETÜRK emlak sektöründe uzun yıllar konut ve her türlü ticaride deneyim kazanmış sektörü ve işleyişleri çok iyi bilen ve size danışmanlık veren bir organizasyondur. RETÜRK siz işe başladığınız gün çalışır ve bütün RETÜRK ofislerinin paylaştıkları portföyleri kullanma ve paylaşma olanağı sunar. Hiçbir franchise markasında bulamayacağınız destek ve hizmetler sunar.

Retürk Bayilik - Franchising Destekleri

  1. Devamlı geliştirilen ve yenilenen web sitesi ile sizin ihtiyaç duyduğunuz uygulamayı bildirdiğinizde programı yazıp sizin kullanımınıza sunar.
  2. Her türlü gayrimenkul ve pazarlama konusunda anında destek alabilirsiniz.
  3. Mali danışmanımızdan danışmanlık desteği alabilirsiniz.
  4. Hukuk müşavirliğimizden hukuk danışmanlığı alabilirsiniz.
  5. Ofislerimizde çalışarak ihtiyacınız olan pratik eğitimi sadece RETÜRK'te alabilirsiniz.
  6. Şu anda emlak sektöründe kullanılan evrak sözleşme ve formların en iyilerini kullanarak işinizi yaparsınız. Yani yaptığınız işin en iyi şekilde karşılığını alma garantiniz olur.
  7. Uluslararası çalışma sisteminde çalışma olanağı sunar ve öğretir.
  8. Gerçek bir kurumsal markada çalışma ve genel müdürlükten destek alma ayrıcalığını yaşarsınız.
  9. Esnek ve uygulanabilir çalışma ve paylaşım sistemiyle rahat çalışma olanaklarına sahip olursunuz.

Gayrimenkul Sektöründe RETÜRK Acentesi olmanın tam zamanı RETÜRK sektöre yepyeni bir sistem ve yöntem getirerek, emlak müşterilerinin beklentilerini uluslararası standartta karşılayacak bir franchising sistemi yarattı. RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor. Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK'te bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

RETÜRK FRANCHISING SİSTEMİNE KATILMAK İÇİN 10 NEDENİNİZ VAR !

1- BÖLGE KORUMASI Bayilik sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine çok yakın farklı acentelikler verilmesi olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK sisteminde her temsilciliğin bölgesi koruma altındadır. 

2- BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RETÜRK acentesi sahibi ve ortakları, belirlenmiş bölge sınırları içerisinde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı işini yapmanın yanı sıra RETÜRK temsilcilikleri oluşturma hakkına da sahip olabilirler. Bu hak RETÜRK Bölge Müdürleri'ne güç ve getiri sağlamaktadır. 

3- TEORİK VE PRATİK EĞİTİM RETÜRK Genel Müdürlük, RETÜRK temsilciliklerine eğitim desteği ve danışmanlık sağlamaktadır. Tüm RETÜRK acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanları 40 saat süreyle teorik, yine 40 saat süreyle pratik eğitime tabi tutulurlar . Eğitimin ardından acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarına RETÜRK sertifikası verilir. Sürekli içeriği yenilenen ve gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin her aşamasını teorik ve pratik olmak üzere eğitimlerle paylaşılır.. İletişimin Gücü, Portföy/Müşteri Nasıl Bulunur, İkna Kabiliyeti, Satış Teknikleri, Tapu İşlemleri, Bölge-saha Analizi, ekip ruhu vb. gibi gayrimenkul danışmanlığının ve emlakçılık mesleği için gerekli tüm bilgi ve donanımları başlıklar altında ayrı ayrı verilen eğitimlerle broker ve danışmanlara aktarılır. Bu çapta verilen profesyonel eğitim sayesinde bu işi daha önce yapmamış adayları da mesleği disiplinli, eğitimli, güvenilir ve bol kazançlı yapabilmelerinin yolu açılır. 

4- TEKNOLOJİ DESTEĞİ RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Sitenin ardında RETÜRK acentelerinin kullanımına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır. Dinamik bir program olan RETÜRK emlak yazılımı acentelerin talepleri doğrultusunda özel olarak geliştirilebilmektedir. Emlak Yazılım Programı acentelere CRM ve raporlama olanağı sağlar. Böylece hem müşteri takibiyle doğru hizmet verilir hem de bölgesel raporlarla analizler yapılır.

5- HUKUK DESTEĞİ RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık'ın 14 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm hukuki dokümanlar RETÜRK acentelerine teslim edilmektedir. RETÜRK acenteleri, müşterileri ile yaptığı her türlü işlemi sözleşmeler aracılığıyla belgelendirdiği takdirde kendini hukuken de korumaktadır. RETÜRK’ün gayrimenkul hukukunda uzman avukatları acentelerin maruz kalacağı ihtilaflı durumlarda danışmanlık desteği sağlarlar. 

6- KURUMSAL KİMLİK Çağımızda kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulu markalaşma ve kurumsal üst yapıya kavuşmasıdır. RETÜRK kurumsal yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde acentelerine sunulmaktadır. Girişimciler isterlerse ofis donanım ve dizaynı için yapmış olduğumuz fizibilite ile çalıştığımız konusunda uzman tedarikçilerle çok daha uygun maliyetlerle ofislerini oluşturabilirler. 

7- İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ RETÜRK' ün tüm acentelerine gayrimenkul danışmanı desteği sağlar. Gayrimenkul sektörünün yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri kalifiye gayrimenkul danışmanlarının bulunamamasıdır. RETÜRK acenteleri için bu konuda destekleyici çalışmalar yapmaktadır. 

8- ÖZEL PROJE DANIŞMANLIĞI RETÜRK Genel Müdürlük içerisinde yapılandırılmış Özel Projeler Birimi Türkiye genelindeki acenteleri adına proje görüşmeleri yapar ve sözleşmesini yaptığı projeleri acentelerin satışına sunar. 

9- STRATEJİK ORTAKLIKLAR RETÜRK acenteleri ve dolayısıyla acentelerin müşterileri, RETÜRK Genel Müdürlük ve bankalar, sigorta kurumları, nakliye kurumları, beyaz eşya, üniversiteler, mesleki kurum ve kuruluşları arasında imzalanan protokoller sayesinde kredi, sigorta, taşıma gibi pek çok hususta sağlanan kolaylıklarından faydalanırlar. 

10- TÜRKİYE'NİN MARKASI RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık yüzde 100 Türkiye'nin markasıdır. RETÜRK markasının bu özelliği acentelere emlakçılık sektöründe Türkiye şartlarına göre davranma esnekliği kazandırmaktadır. RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Genel Müdürlüğü'nün ana hedefi, RETÜRK'ün tüm dünyada emlak sektöründe " güvenilir, deneyimli ve güçlü " bir marka olarak bilinirliğini sağlamaktır.

 

Retürk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR