Posavis

Posavis Bayilik Açıklaması

Posavis Bayilik

Posavis Bayilik Hakkında : % 100 Yerli sermaye ve Türk yazılımcılarımızdan oluşan bir firma... Milli bir proje olan POSAVİS, 88 ülkede patentini aldığı yazılımı, akıllı ev cihazları, akıllı cep telefonları ve Google Playdaki uygulamasıyla geniş bir istihdam sağlama yönünde hızla büyümektedir... 

Posavis Bayilik ve Bayilik Şartları

Dünyada en fazla kazanç getiren sektörleri (REKLAM - İLETİŞİM - E-TİCARET - ENERJİ) bir araya getirip yazılım ve cihazlarımızla ticaret yapılmaktadır... Sınırlı sayıda bayilikler verilecektir. 

Firma ismi: Posavis 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 8500 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Finans, Personel

Posavis Nedir

Hepimizin yaşamsal ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlarımızı karşılarken değerli olan zamanımızın bir çoğunu yaşamsal ihtiyaçlarımıza kullanıyoruz. Harcanan tüm zamanlarınızın size kalmasını ister misiniz? işte şimdi posavis zamanı başlıyor. Posavis hayatınızı nasıl kolaylaştıracak ve size nasıl zaman kazandıracak? Hayatımızdaki zaman kaybettiğimiz sıkıntılara şöyle bir göz atalım. Fatura ödemeleri ve kuyruklar, alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılarken otopark sorunları, yakıt masrafları, bununla birlikte aracı olmayan insanların alışveriş poşetlerini taşırken yaşadığı sıkıntılar ve daha bir çok sıkıntıları posavis tamamen ortadan kaldırıyor.

Nasıl mı?

Cihazlarımız üzerinden bağlanarak; gıda ve temizlik ürünleri, giyim, kozmetik, hırdavat, elektronik ve beyaz eşya ile muhtelif temel ürünleri hizmet olarak kapılarına kadar getirtebilirler. Yine cihazlarımız üzerinden tek dokunuşla posavis çağrı merkezlerimize canlı olarak bağlanarak taksi çağırabilir, otobüs-tren biletleri, yurt içi-yurt dışı tatil paketleri, rezervasyon satın alma ve gezi turları hizmeti; bitmedi devam ediyoruz. Evinizde çıkacak teknik arızalara karşı;elektrik, elektronik tesisatları anında teknik servis kapınızda. Bittiğini düşünüyorsanız daha bitmedi. 

Posavis Bayilik ve Bayilik Şartları

Tek dokunuşla 112 ve 155 çağrı merkezimize bağlanarak hizmet alabilirsiniz. Bittiğini düşünüyorsanız daha bitmedi!bütün fatura ödemelerini posavis’le yapabilirsiniz. Üstelik posavis cihazının en büyük özelliği kendi aralarında ücretsiz görüntülü ve sesli görüşme yapabilir ayrıca sabit hatlar,gsm operatörleri, yurt içi-yurt dışı görüşmelerinizi piyasadan çok daha ekonomik fiyatlara yapabilirsiniz. posavis güvenliğinizi düşünerek proje kapsamında cihazlarımız hareket algılayıcı sensörler sayesinde güvenliğinizi sağlayacaktır. Bitmedi sağlığınız da bizim için önemli. Proje kapsamında aile hekimlikleriyle sizleri görüştürerek sağlık ve ilaç hizmetini ayağınıza gelmesinin yanı sıra kendi bünyemizdeki piskolojik danışmanlık, ama tem sorgulama ve sağlık hizmetleri randevuları gerçekleştirebilirsiniz.

İşte posavis size bu hizmetleri verirken kazanç elde etmek ister misiniz?

Firmaların, kurum ve kuruluşların vermiş olduğu reklamları günde sadece on dakikanızı ayırarak onaylı reklam bölümünden reklam izleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Peki tüm yapacağınız alışverişlerden kazanç elde edebileceğinizi söylesek ne dersiniz?

Posavis cihazı üzerinden yapacağınız her alışverişte posavis size para öder. Vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün, aynı saat, aynı dakikada kapınıza hizmet olarak getiriyoruz. Kargo süreci yok! Vakit kaybı yok! Kapınızda ödemeyle kart bilgilerinizi paylaşmadan ister nakit, ister kartla kapıda ödeme sistemiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Posavis cihazı hizmet için üretilmiştir. Kullanım kolaylığıyla işitme engelliler, görme engelliler, yaşlılar, 7’den 70’e herkese hitabıyla kolay bir yaşam için hayalinizdeki dünya evinizde.

Posavis Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 18 yaş üzeri girişimci lisans bedeli 2649 TL.

 

Posavis Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR