Polat Yıldız

Polat Yıldız Bayilik Açıklaması

Polat Yıldız İç Çamaşır Bayilik

Polat Yıldız İç Çamaşır Bayilik Hakkında : Polat Yıldız.com Hakkında 1989 yılında Nizamettin CANPOLAT tarafın’ dan kurulan Polat Yıldız Tekstil Bay, Bayan, Çocuk iç giyim ve Pijama modelleri ile üretiminde faaliyet göstermektedir. Sektörümüzün sürekli bir yenileme ve değişim içinde olduğunun bilincinde olan Polat Yıldız Tekstil çağın gereklerine uygun yatırımlara devam etmektedir.

 Polat Yıldız İç Çamaşır Bayilik ve Bayilik Şartları 

 Polat Yıldız İç Çamaşır Bayilik ve Bayilik Şartları Üretimini İstanbul Bağcılar 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştiren Polat Yıldız Tekstil yurt içinde yaygın bir bayi ağına sahip olmasının yanısıra başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Ortadoğu ve Balkan ülkelerine de ihracat gerçekleştirmektedir. Geleceğe hazırlıksız yakalanmamak için tekstil sektöründeki bilimsel veriler ışığında faaliyetlerini sürdüren Polat Yıldız Tekstil, sektöründe önder firma ve marka olarak gündemi yakından takip ederek dünya modasında söz sahibi olmayı kendi moda ve markasını bir yaşam stili haline getirmeyi hedeflemektedir. 

Firma ismi: Polat Yıldız İç Çamaşırları 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Finans

Polat Yıldız İç Çamaşır Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 5-10-15 bin TL'lik paketler ile bayilik verilmektedir. Verilen tutar kadar bayimize sen çok satan ürünlerden karma yapılarak gönderilmektedir. Dükkan içi masraflar bayilerimize aittir. Ek iş için katalog ile satış yapan müşterilerimizi bayilerimize yönlendirerek daha fazla kazanmalarını sağlıyoruz.

 

Polat Yıldız Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR