Polaris

Polaris Bayilik Açıklaması

 Polaris Bayilik ve Bayilik Şartları Polaris, 2001 yılında marka yolculuğu için ilk adımı attı. Aynı yıl ilk terlik koleksiyonunu sunan Polaris, 2004 yılında ayakkabı ve çantayı koleksiyonuna ekledi ve bugün Türkiye’nin lider “Ayak Giyim Markası” olarak yoluna devam ediyor. 2000 yılında gerçekleştirdiği reklam kampanyaları ile “Terliği Evden Sokağa Çıkaran Marka” olarak öncü olan Polaris, kriz ekonomisinde dahi reklam çalışmalarına devam etti. Polaris markasının Türkiye’de ki hedeflerine çok hızlı bir şekilde ulaşmasının ardından yurt içinde ve yurt dışında mağazalaşma çalışmaları başladı.

Terlik markası konseptinden sıyrılan Polaris, 2004 ylında Türkiye’nin yeni “Ayak Giyim Markası” sloganıyla Türkiye’de ve yurt dışında bayilikler vermeye bir kısmı kendisine ait olan,bir kısmı ise franchise olan Polaris shop’lar açmaya başladı. Polaris; önce terlik sonra da ayakkabı ve aksesuar grupları başarılı bir operasyonla Türk tüketicisinin güvenini kazan bir marka olarak konumlandı. Öncü ve lider olmanın sorumluluklarının farkında olan Polaris, estirdiği “Terlik Modası” rüzgarı ile yetinmeyerek ayakkabı konusunda da öncü oldu.

Türkiye’yi önce 5 nokta rahatlığı ile hemen ardından da Comfort, Flexible ve Reflex Points ile tanıştırdı. 2003 yılında “Ayak Giyim Markası” olma yolunda hedefini belirleyen Polaris , geniş seçenekli terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, , 5 noktalı ve comfort ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi.Çocuk koleksiyonu da bulunan Polaris, Türkiye, Rusya, Yunanistan, Kuveyt, Almanya, Tunus ve Hollanda gibi birçok ülkede sayısı toplam 1.000’i bulan bayisi ile de sektörün en büyük perakende markası haline geldi. Polaris; her sezon kendini yenileyen bir marka olarak koleksiyonunda birbirinden farklı ve yaratıcı ürünlere yer veriyor. Ayakkabı, terlik ve aksesuar gibi farklı grupların üretimine başlayarak Polaris markasını “Ayak Giyim Markası” konseptine dönüştüren Ziylan Grubu, 2005 yılında shop mağazalar açarak büyüme hedeflerini yeniledi.

İlk Polaris Shop mağazasını Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açan Polaris, 2006 yılından itibaren franchise vermeye başladı. Polaris, 2001 yılında bu sektöre girerken kendisine amaç olarak belirlediği “Ayak Giyim Markası” olma yolundaki birçok engeli çoktan geride bırakmış bir markadır. Her sezon koleksiyonuna eklediği trendi ürünlerle, genç ve dinamik çalışma kadrosuyla, birbirinden başarılı reklâm çalışmalarıyla ve Polaris Shop zincirleriyle büyümeye ve kendi modasını yaratmaya devam ediyor. Ayak sağlığına yaptığı büyük yatırımlarla ar-ge ve üretim teknolojisinde rakip tanımayan Polaris, mağazacılık alanında gösterdiği başarıyla da şu ana kadar 100 Polaris Shop mağazası açtı ve 2011 yılı içinde bu sayının 120’ ye tamamlanması hedeflenmektedir. Sektörde bir ilki gerçekleştirerek Ayak Araştırma Merkezi kuran Polaris, bu çalışma için Amerika’dan F-Scan Mobile isimli aleti getirtti. Daha önce “5 nokta anatomik destekli taban” üretimi ile Türkiye ayakkabı ve terlik sektöründe bir ilke imza atan Polaris, 2012 yılı sonunda tamamlayacağı bilimsel araştırma sonucunda, ayak anatomisini en iyi taklit eden ve tabandan gelen kuvvetleri ayağa en uygun şekilde dağıtan taban tasarımları ile yine bir ilke imza atmayı amaçlıyor. 5 Nokta ürünlere ek olarak yine Polaris tarafından geliştirilen ve Türkiye’de bir başka ilk olan Comfort Flex serisi ise yepyeni bir devir açtı.

“Ayakları Şımartıyor” sloganıyla hazırlanan Polaris Comfort Flex serisi, yumuşaklığı, 125 gr. Olan hafifliği ve dış taban esnekliği ile rakip tanımıyor. Hakiki deri kullanılan ve özel olarak işlenilen Comfort Flex ayakkabılar, ayağı bir eldiven gibi sarıyor ve inanılmaz bir esneklik sağlıyor. Ayağın her hareketini doğal yapısında gerçekleştiren Comfort Flex ayakkabılar, Polaris kalitesiyle sunuluyor. Ayaklara sağlık, konfor ve şıklığı bir arada sunan Polaris, yeniliklerine “Ayak Bakım Ürünlerini” de ekledi. Marka; gün boyu vücudumuzun tüm ağırlığını taşıyan, kışın kapalı ayakkabıların içinde bunalan ve yazında güneşle gelen olumsuz etkilere maruz kalan ayaklarımız için şimdi çok özel bakım ürünleri sunuyor. Polaris mağazalarında satışa sunulan Ayak Bakım Ürünleri; çeşitli ayak problemlerini azaltıcı ya da önleyici etkiye sahip. “Bakımlı Ayak Sağlıklı Ayaktır” sloganı ile satışa sunulan Ayak Bakım Ürünleri, sadece sağlıklı ayaklar için değil gün boyu ayaklara binen yorgunluğu azaltmak içinde önemli. Örneğin, Polaris mağazalarında satışa sunulan Foot-Soft ürünü, E-5 vitaminli ve nasır önleyici özelliğe sahip. Yine, Foot Repair B5 vitaminli olup kaşıntı ve diğer çatlama önleyici özelliklere sahip bir jel. Ayaklarımın iyi bir masaja ihtiyacı var diyorsanız, Polaris mağazalarında satışa sunulan Foot-Massage tam size göre. Betain ve B5 vitaminli Foot Massage; papatya içeriği ile ayaklarda masaj rahatlığı yaratıyor. Limon özlü, sütlü deri bakım kremi Foot – Peeling, ayaklarınızdaki ölü hücreleri temizleyerek canlılık verirken yine B5 vitaminli, Avokado ve Jojoba yağlı ayak yağı da ayak sağlığı için etkili çözümler getiren ürünler arasında yer alıyor. Pek çok insanın en büyük sorunu arasında yer alan ayak terlemesine karşı ise Polaris’de etkili ayak deodorantı ve serinletici etkili buz köpüğü jeli öneriliyor.

Polaris, Türkiye’de ilk’leri sunmanın heyecanını tüm tüketicileri ile paylaşmaktadır. Uzun bir marka yolculuğuna çıkan Polaris, her sezon sadece koleksiyonunu ve tasarımlarını yenilemekle yetinmeyerek “ayak sağlığı”, “ayak rahatlığı” ve “ayak modası” üzerine yepyeni teknolojiler geliştirmeye devam etmektedir. 

Polaris Bayilik Şartları ve detaylı bilgi edinmek isteyenler iletişim geçerek bilgi almaları rica olunur. 

Polaris Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR