Pizza Real

Pizza Bayiliği Düşünen Girişimciler Için Bayilik Alternatifi Pizza Real Bayiliği

Pizza Real Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Minimum Nakit İhtiyacı : 200000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 350000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 45 GÜN Reklam Katılım Ücreti : YOK

Pizza Real Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizza Real Bayilik Şartları

Pizza Real, Kendi İşletme Sistemini Başarıyla Uygulayacak Girişimciler İle Arasındaki İlişkinin Nasıl Olacağını Sözleşme İle Belirler.
Franchise Sisteminde Karşılıklı Hak Ve Yükümlülükleri, Franchise Alanın Sahip Olması Gerekli Nitelikleri, Franchise Satış Birimlerinin Fizibilite Açısından Uygun Olması Gerekli özellikleri, Bölgesel Haklar, Franchise Verenin Franchise Alanı Denetim Derecesi, Franchise Alanlardan ücretin Nasıl Ve Ne Kadar Alacağını, Franchise Verenin Sağlayacağı Eğitim Ve Danışmanlık Kapsamının Ne Olacağı, Taraflar Arasında Koordinasyonun Nasıl Sağlanacağı, Taraflar Arasındaki Anlaşma İle Belirlenir.

Pizza Real Bayilik Açıklaması

Kurumsal

2004 yılından bu yana Malatya'da pizza sektöründe adından söz ettiren Aile Şirketimiz, 2009 yılında Pizza Real markası ile Malatya'da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayarak yerel bir marka olan Pizza Real, geçen süreçte kendisine ait , Malatya ,Mersin,Erzincan ve Sivas İllerindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Ana ilkesini “Müşteri Memnuniyeti Herşeyden Önce Gelir” diye belirleyen Pizza Real, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

"Gerçek Lezzetler" sloganıyla %100’lük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan Pizza Real, bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına ve merkez ile şubesinin uyumuna büyük önem vermektedir."

Pizza Real, Malatya ve Bölge genelinde süratle artan müşterileriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güler yüzle sunarak her geçen gün büyümektedir.

Misyonumuz;

İnsanların yaşam kalitesini artıracak, sağlıklı (hijyenik), lezzetli, kaliteli gıda ürünlerini süratli, ekonomik ve güler yüzlü servis hizmeti ile sunmaktır.

Vizyonumuz;

Kendine özgü Konsept, Lezzet, Menü çeşitliliği, Taze (dondurulmuş olmayan) ve doğal ürünleri ve farklı hizmet anlayışı ile sektörde yeni bir kulvar oluşturmak ve bu alanda lider olmaya aday bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: FASTFOOD
  • Kuruluş Yılı : 2004
  • Toplam Çalışan Sayısı: 61
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 3
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 11

Pizza Real Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR