Pima Alarm Ve Güvenlik Sistemleri

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Güvenlik ve akıllı ev sistemleri bayilik

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

PİMA Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Alarm izleme merkezi günün 24 saati uzman operatörleri ile alarm sistemlerini teknolojinin en yeni sistemi ile izlemektedir.

Abonelerin gelen alarm ihbarları anında değerlendirilerek emniyet, itfaiye v.b. kurumlara bilgisi verilerek müdahale edilmektedir.

Pima Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden Pima Güvenlik A.Ş., uzman mühendis kadrosu ile elektronik güvenlik alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz, projeye özel elektronik güvenlik sistemi tasarımı yapmakta ve etkin güvenlik çözümleri sunmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışımız ve güvenlik sektöründe deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmak için çalışıyoruz.

PIMA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ALARM VE BİLİŞİM SAN. TİC. A.Ş.

YANGIN / GAZ ALARMI

Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Alarm Sistemi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

HIRSIZ ALARMI
 
Evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. 
Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Alarm Sistemi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

Sirenler ile aynı anda, Pima Alarm Merkezine ulaşan sinyaller  Pima Alarm Merkezi Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polise durum rapor edilir. Böylece  Pima Alarm Merkezine korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.


PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Alarm Sistemi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar. Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla Alarm Sistemi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR