Pilavcızadem

Pilavcızadem Bayilik Açıklaması

Pilavcızadem Bayilik

Pilavcızadem Bayilik Hakkında : Türk yemek kültürünün geleneksel lezzeti olan pilavı kendi özel formülü ile üreten Pilavcızadem, pilav kültürünü organize ve gıda standartlarına uygun olarak, marka güvencesi ile sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile kurumsallaşmasını tamamlayan Pilavcızadem hızla büyümeye devam ediyor.

Pilavcızadem Bayilik Şartları

Pilavcızadem Bayilik ve Bayilik Şartları Geleneksel lezzeti gıda standartlarına uygun olarak müşterilerinin beğenisine sunan Pilavcızadem, kurduğu franchise ortaklıkları ile büyümeye devam ediyor. Pilavcızadem işletmecilerine, profesyonel ekibi ile yer seçimi, mimari, pazarlama, eğitim ve oryantasyon alanlarında destek verir. İşyeri olarak düşünülen mekanlar; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, iş yeri ve konut sayısının fazla olduğu caddelerden seçilir. Mekanın giriş katı olması, minimum 4 m cephesi olması, 20-50m2 büyüklüğünde ve gıdaya uygun olması gerekmektedir. İşyeri seçiminden sonra Pilavcızadem mimari ve inşaat aşamalarında işletmecilerine destek olur. İşletmeciler ve çalışanlar Pilavcızadem eğitim departmanı tarafından operasyon mağazalarında oryantasyona alınır. Tüm Pilavcızadem noktalarına taze ürünler günlük olarak Genel Merkez`den gönderilir, mağazada pişirme kesinlikle yapılmaz. Yaptığı genel pazarlama çalışmalarının haricinde, Pilavcızadem işletmecilerine satış arttırıcı lokal çalışmalarda da destek vermektedir.

Pilavcızadem Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler bu Pilavcızadem Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Pilavcızadem Bayilik Başvurusu yapabilirler. Pilavcızadem Bayilik ve Pilavcızadem Bayilik Şartlarıhakkında detaylı bilgi almak için ise lütfen iletişime geçin.

 

Pilavcızadem Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR