Pdc Pideci

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Et restoranı bayilikleri

PDC Pideci Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

PDC Pideci Bayilik Şartları

– Dışarıya Paket Servis Agırlıklı İşletme 60-70 Metrekare Konsept – Avm İşletme İse 40-80 Metrekare Konsept – Cadde Restoran 80-120 Metrekare Tercihen Bahçeli Veya Teraslı Tecrübelerimize Dayanarak Ortalama İşletmeye Hazır Restoranlarımız Herşey Dahil 100-150 Bin Civarında Mal Olmaktadıryatırımcıya Bölge Koruma Alanı Tahsis Edilir. Diger ücretler Konusu Karşılıklı Görüşmede Ele Alınacaktır .

PDC Pideci Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

PDC Pideci markası ile ilk şubesinin açıldıgı 1998 yılından bu yana orjinal tadı ve kalitesi ile geleneksel pide çeşitlerini her damak tadına uygun olarak müşterilerine sunmaktadır.PDC Pideci, uzun yılların tecrübesiyle gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri uygun franchising koşulları ile franchising sistemi büyük kolaylık sağlıyor.

Pideci, köklü geçmişi, halen franchise sistemi ile işletilen restoranların başarısı, profesyonel yönetimi, kurumsal yapısı, tecrübeli kadrosu ile yatırımcıya güven teşkil eden bir markadır.PDC Pideci bilgi ve tecrübesi ile markanın güvence ve hizmetlerini sunar.Düşük maliyetlerle mimari ve dekorasyon giderleri gerçekleştirilir.Tanıtım ve reklam giderleri ortak yapıldıgından giderler düşer.Markanın sağladığı müşteri kitlesi işletmenize saygınlık ve satış artışı saglar.Yine marka bilinirliği ve saygınlığı sizi rekabetçi fiyatlardan ve taklitlerden korur.Egitimli ve profesyonel kadrosu, egitim programları ike kadrolarınıza destek olur.Hizmet ve mal kalitesinde süreklilik ve aynı yüksek kaliteyi tutmanızı saglar.

Belirledigimiz bölgede bütçenize uygun yer ve metrekare araştırmasını takiben mimari proje hazırlanır. Kısa sürede inşaat,tesisat,ekipman,dekorasyon ve diger hizmetler, hizmet aldığımız taşeronlar vesizin ilave önerilerinizle şube hizmete hazırlanır PDC Pideci restoranları üç konsept üzerine kurulmuştur.

PDC Pideci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR