Paşa Tatlı

Çikolatalı Şekilde Özel Olarak Üretilen Günlük Mustafakemalpaşa Peynir Tatlılarını ,Ücretsiz Ürün Satış Bayiliği Vererek Tüm Türkiye'ye Ulaştırıyoruz.

Paşa Tatlı Bayilik Avantajı

% 45 İskonto *
* Gold Satıcılara özel ilave indirimler

Paşa Tatlı Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Paşa Tatlı Bayilik Şartları

Gıda Ve Tatlı Dağıtımı Yapanlar
Tatlıcı,market,bakkal,şarküteri,benzin İstasyonu,pastane Ya Da Lokanta Gibi Gıda İşletmeleri Sahipleri
Yeni İş Fırsatlarını Değerlendirmek İsteyen Kendine Güvenen Girişimciler

Paşa Tatlı Bayilik Açıklaması

İlk olarak Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde üretildiği için “Kemalpaşa tatlısı” adıyla meşhur olan günlük Mustafakemalpaşa peynir tatlısı, çikolata ile kaplanarak enfes bir lezzete dönüştü.

Kemalpaşa tatlıcısı PAŞA TATLI firması da özel olarak üretilen yeni ürününü “Ne Satabilirim ?” diye düşünen girişimciler vasıtasıyla ülkemizin dört bir yanına ulaştırmayı amaçlıyor.

 

Bu Ürünleri Satmayı Neden Tercih Edelim ?

 

* Kemalpaşa tatlısı, Mustafakemalpaşa ilçesi dışında genellikle çikolatalı olarak satışa sunulmamaktadır.  Çevrenizde bu ürünleri ilk ve tek satan olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

* Bir (1) koli sipariş vererek bu ürünleri satmaya başlayabilir,sermayeye gerek olmadan kendi işinizi hayata geçirebilirsiniz.

 

Bu Ürünleri Nerelerde Satabiliriz ?

Mevcut işyeriniz olan tatlıcı,market,bakkal,şarküteri,pastane, çiğ köfteci ya da lokanta gibi gıda işletmelerinizde ya da gıda dağıtım ve pazarlaması yapıyorsanız satışını yaptığınız ürünlerle birlikte bu ürünleri satabilirsiniz.

Paşa Tatlı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç