Park Kumpir

Eskişehir’de Kurulan Park Kumpir Yüzlerce Çeşitten Oluşan Menüsü Ile Müşterilerine Hizmet Vermekte Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Park Kumpir Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Park Kumpir Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Franchise Sözleşmesine Bağlı Kalmak.
Uygun Lokasyonlarda İşletme Bulmak

Park Kumpir Bayilik Açıklaması

Park Kumpir Bayilik

Park Kumpir gıda sektörü içerisinde kalitesi ve lezzeti ile ön plana çıkan markalar arasında yer almaktadır. Üç çeşit menü ile hizmet vermeye başlayan Park Kumpir bugün 150 çeşide ulaştırdığı menüleri ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Kumpirin yanı sıra pizza, kahvaltı, salata, spagetti, börek, omlet, sandviç, burger ve tatlı çeşitlerine de menülerinde yer veren Park Kumpir gıda sektöründa bayilik veren firmalar arasından seçim yapmak isteyenlere hitap ediyor.Türkiye’de özellikle kumpir alanında oluşan pazarda büyük bir paya sahip olan marka, yüksek kar marjları ile yatırımcıların dikkatini çekmekte ve yüksek kazançlar elde etme fırsatı sunmaktadır.

Park Kumpir Bayilik Şartları

Park Kumpir bayilik almak isteyen girişimciler için gerekli olan yatırım tutarı ile ilgili kesin bilgi firmadan alınabilmektedir. Bununla birlikte yatırım maliyetinin metrekare başına 800 ile 1000 USD arasında olduğu bilinmektedir. Park Kumpir işletmelerinin insan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda, kantinlerde, marketlerde, sahillerde, alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını ve bayilerinin marka değerlerine koşulsuz uymasını talep etmektedir. Ayrıca Park Kumpir bayilik alan girişimcilerin işinin başında durması, işletmeye tamamen hakim olması, müşteri memnuniyetine ve hijyen kurallığına uygunluğa maksimum özen gösteren kişiler olması tercih edilmektedir.

Park Kumpir bayilik alan girişimciler ile 5 yıllık anlaşma yapmaktadır. Süre sonunda anlaşma düzenli olarak yenilenmektedir. Marka, bayilik alan girişimcilerinin eğitim ve denetimlere katılmasını zorunlu kılmaktadır. Ayrıca ürün tedariki onaylı firmalardan piyasa fiyatları ile yapılmakta ve franchise alan girişimcinin sistemle rekabet etmesine izin verilmemektedir.

Park Kumpir bayilik almak isteyen girişimcilerin firmanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurması ya da telefon ile iletişime geçmesi gerekmektedir. İlk görüşmede adaya sistem ile ilgili bilgi verilmekte, görüşmenin olumlu olması durumunda ikinci görüşme gerçekleştirilmektedir. İkinci görüşmede taraflar arasında franchise sözleşmesi imzalanıp sözleşme içeriği uygulamaya koyulmaktadır. 

Park Kumpir Bayilik Avantajları

Park Kumpir bayilik alan girişimciler ile sözleşme imzalandıktan sonra markanın uzman ekibi tarafından şubenin mevcut potansiyelinin artırılması ve standartların korunması için düzenli olarak çalışmalar yapılmaktadır. Marka Türk damak tadına uygun geniş ürün yelpazesi ile bayilerine yüksek gelir sağlama fırsatı sunmaktadır. Yapılan yatırımın kısa sürede geri kazanılmasını sağlayan sisteminin yanı sıra yatırımcılarına düşük bir yatırım maliyeti ile kendi işlerine sahip olma imkanı sağlamaktadır.

Park Kumpir Bayilik Destekleri

Park Kumpir bayilik alan girişimcilerine yer seçimi, eğitim, lojistik destek, danışmanlık, denetim ve tedarik alanlarında destekler sunmaktadır. 

Park Kumpir tarafından yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda işletme için uygunluğu onaylanan lokasyon için dekorasyon ve kurulum süreci başlatılmaktadır. Franchising sözleşmesi imzalandıktan sonra tüm personel markanın uzman ekibi tarafından 4 hafta süre ile eğitime alınmaktadır. Eğitim sonunda başarılı olan personel ile çalışılmaya devam edilmektedir. Park Kumpir işletmelerin marka standartlarına uygun şekilde hazırlanmasını sağlamakta ve gerekli reklam çalışmalarını yürütmektedir. Sistemin daha iyi bir şekilde işleyebilmesi için merkez tarafından gizli müşteri denetimleri gerçekleştirilmektedir. Bayiliklerin kullandığı gıda ve ambalaj ürünleri Park Kumpir tarafından temin edilmektedir.

Park Kumpir Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarından lezzetleri de içeren ürün yelpazesi ile evrensel bir mutfak ile hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren marka yeni bayilikler vererek yatırımcıları ile hem deneyimlerini paylaşmakta hem de gelir kazandıran bir işletme sahibi olma şansı sunmaktadır. 

Park Kumpir Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR