Panatek Klima

Panatek Klima Bayilik Açıklaması

Panatek Klima Bayilik

Panatek Klima Bayilik Hakkında : Kuruluşundan bugüne kadar geçen 43 yıl süresince, tam 132 ülkede yaşayanlara konforlu ortamlar sunabilmek için 45 milyonun üzerinde klima üreten Panasonic, dünyanın ve Japonya'nın en büyük şirketlerinden olan Matsushita Electric Ind. tarafından üretilmektedir. Panasonic marka klimalar, tüm dünya standardlarına uyumu ve en yüksek teknolojiyi müşterilerine sunmasının yanında dünyanın en çok satılan split kliması olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır.  

 Panatek Klima Bayilik ve Bayilik BaşvurusuFirmamız PANATEK A.Ş., Panasonic split klimaların 1991 yılından itibaren Türkiye mümessilliğini yürütmektedir. Ürün yelpazesinde yalnız Panasonic split klimayı bulunduran firmamız, tüm tecrübesini ve enerjisini bu sektörü geliştirmek adına kullanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda müşterilierimize en hızlı ve etkin şekilde cevap verebilmek üzere 5 Bölge Müdürlüğü ve yurt çapına yayılmış yetkili bayi ve servis ağıyla Panasonic split klimalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmekteyiz.

İlke edindiğimiz Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlayabilmek için yüksek teknoloji ile üretilen Panasonic klimalarının kusursuz kalitesini, tüm yurt çapına yayılmış T.S.E. Belgeli Yetkili Servislerimizle desteklemeyi 1991 yılından beri misyon edindik. Türkiye'nin her hangi bir bölgesindeki arıza veya şikayete en geç 24 saat içinde müdahale etme geleneğimizi yaz aylarında mobil servislerle destekleyerek soruna anında çözüm yoluna gitmekteyiz.

Tüm modellerimiz için her an stoğumuzda mevcut bulundurduğumuz yedek parçalar ile Yetkili Servis ve Satıcılarımıza bu konuda destek olmaktayız. Ayrıca her yıl düzenlenen Servis Eğitim Seminerleri ile yeni modeller hakkında bilgi verilmekte ve servislerimizin mevcut bilgi ve tecrübeleri sürekli test edilip geliştirilmektedir.

Panatek Klima Bayilik Başvurusu

Panatek Klima Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci - yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile irtibat kurarak Panatek Klima Yetkili Bayilik ve Panatek Klima Yetkili Servis olabilirler. 

Panatek Klima Bayilik, Panatek Klima Bayilik Şartları hakkında bilgi edinmek için yine bu iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Panatek Klima Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR