Paket Kamera

Paket Kamera Bayilik Açıklaması

Paket Kamera Bayilik

Paket Kamera Bayilik Hakkında : PaketKamera.com Paketkamera Elektronik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi online satış sitesidir. Elektronik ve Güvenlik alanında deneyimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir e-ticaret şirketidir.

PaketKamera Kimdir?

 Paket Kamera Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

PaketKamera.com gerçek ( reel ) bir kuruluşmudur?

 PaketKamera.com Paketkamera Elektronik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi online satış sitesidir. Elektronik ve Güvenlik alanında deneyimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir e-ticaret şirketidir.

 PaketKamera.com'un kuruluş amacı nedir?

PaketKamera.com'un kuruluş amacı müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmaktır. 

PaketKamera.com'un içeriği ve görsellerini kendi web sitemde kullanmak istiyorum, sakıncası var mı? 

 PaketKamera.com'un görselleri ve içeriğinin telif hakları Paketkamera Elektronik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firmasına aittir. İçerik ve görseller yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.

 PaketKamera.com'a nasıl ulaşabilirim?

PaketKamera.com'a 0212 220 46 64 numaralı telefondan , 0212 220 46 64 numaralı fax'tan veya bilgi@paketkamera.com adresinden hafta içi 09:00-19.00 ve hafta sonu saat 10:00 - 16.00 arasında ulaşabilirsiniz.

Firma ismi: PAKETKAMERA ELEKTRONİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 200

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Paket Kamera Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Vergi levhası ve Vergi Numarası bulunan güvenlik sektöründe iş yapan tüm girişimciler başvurabilir.

Paket Kamera Bayilik Başvurusu

Paket Kamera Bayilik ve Paket Kamera Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

 

Paket Kamera Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR