Pagi

Pagi Bayilik Açıklaması

Pagi PAGI bir Türk markasıdır ve %100 Türk sermayesi ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Organik: Üretiminde %95 doğal bitkisel hammaddeler ve %5 sentetik kimyasal hammaddeler kullanır. Özgün Koku: Vücut ürünlerinin tamamında PAGI için özel olarak üretilen 9 farklı kokuda (Kahve, Paçuli, Okyanus, Greyfurt, Mango, Papatya, PAGI, İncir ve Yosun) kalıcı ve doğal esanslar kullanır. Ayrıca diğer ürünlerde 18 farklı koku bulunmaktadır.

Bol Çeşit: Vücut kremi, losyonu, şampuan, duş jeli, sıvı sabun, el-ayak kremleri, vücut peelingi, kokulu vücut yağları, vücut spreyi, parfüm, hediyelikler, zeytinyağı sabunlarından oluşan zengin bir koleksiyona sahiptir. Kaliteli Ambalaj: PAGI tüm ürün ambalajlarında birinci sınıf, el yapımı, varaklı ve doğa ile uyumlu ambalaj ham maddelerinden üretilen ürün şişeleri, etiket ve kapak tasarımları kullanır. Cilt Dostu: PAGI sabunları vücutta ölü deriyi kaldırır, cilde nefes aldırırken yumuşak pürüzsüz bir dokunum bırakır. Cildi içerdiği E vitamini ile besler. Nemlendirir ve parlatır.

Tüm PAGI ürünleri tamamıyla cilt dostudur. Mistik: PAGI tarihsel alışkanlıkları günümüz teknolojisi ile birleştiren bir tasarıma sahiptir. Otantiktir. Ülkemizin en zengin koku, kalıp, gramaj ve çeşitte vücut sabunları ve ürünlerine sahiptir. Hediyelik: Sevdiklerinize PAGI hediyelik ürünlerinden hediye ederek onların da kendilerini sizin gibi iyi ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz yıllardır PAGI ürünlerini sevdiklerine hediye etmektedirler. Standartlara Uyum: PAGI ürünleri içerisine hiçbir kimyasal, hayvansal, köpürtücü, ağartıcı, yumuşatıcı katılmaksızın üretilir. Bu sayede PAGI ürünleri dünya standartlarında organik-doğal ürünlerdir. 030288 sayılı ve 05.05.2008 tarihli Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü izni bulunmaktadır. 

Pagi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR