Özbeyoğlu Kuruyemiş

Özbeyoğlu Kuruyemiş Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Minimum Şube Açılış Maliyeti : 50000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 50000 - TL Minimum Nakit İhtiyacı : 50000 - TL

Özbeyoğlu Kuruyemiş Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Özbeyoğlu Kuruyemiş Bayilik Şartları

- Bölgede Benzer Gıda ürünlerinin Dağıtımında Yeterli Bilgi Ve Tecrübe Sahibi Olmak; Sıcak Satışa Yatkın Bir Sistemin Olması.
- Paket Kuruyemiş ürünlerinin Saklanma Koşullarına Uygun Depo.
- Bölge Dahilinde Yalnızca Özbeyoğlu Kuruyemiş ürünlerine Ait Sıcak Satışta çalışacak Araç Ve Satış Elemanı.
- Bölge Potansiyeline Göre Tutarı Belirlenen Teminat Mektubu.

Özbeyoğlu Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

1950

SARAÇOĞLU Kuruyemiş ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. birinci nesli, Hacı Mehmet ve Mahmut SARAÇOĞLU kardeşler ile  Beyoğlu Kuruyemişçisi adı altında Samsun Gazi Caddesi’nde toptan ve perakende olarak kuruyemişçilik sektörüne adımını atmıştır.

1980

İkinci kuşak – Süleyman, Adnan ve Ferudun SARAÇOĞLU kardeşler – ÖZBEYOĞLU markası ile firmaya üretim, toptan satış ve pazarlama fonksiyonlarını da katarak büyüme yolunda ilk adımlarını atmışlardır.

1992

SARAÇOĞLU Aile şirketimiz kurulmuş ve Gülsan Sanayi Sitesindeki imalathanesinde çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, ilerleyen yıllarda Samsun şehrini kapsayan dağıtım ağını genişletmiş ve Karadeniz Bölgesine yayılmıştır.

2000

5.000 m2 kapalı alanda fabrikasını faaliyete geçiren SARAÇOĞLU Kuruyemiş ve Gıda, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 Kalite ve Gıda Güvenlik Yönetim sistemlerine ve Helal Sertifikasına uygun faaliyetini sürdürmektedir.

Bugün ve Geleceğimiz

Bugün: Üretim tesisimiz yılda 10.000 ton kuruyemiş üretim kapasitesiyle yurt dışında Almanya, Fransa, İrlanda ve Bulgaristan gibi AB ülkelerinin yanısıra İsviçre, Rusya, Tacikistan, Gürcistan, Çin, Libya ve Suudi Arabistan ülkelerine de ihracatını gerçekleştirmiştir.

… ve geleceğimiz: Özbeyoğlu Kuruyemişleri, müşterilerine en iyi kalitede kuruyemişi sunmak misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Özbeyoğlu markasının sıradaki görevi, yeni coğrafyalara açılarak ve pazara yeni ürünler sunarak yerel ve global pazarda büyümesini sürdürmek olacaktır.

En büyük hedefimiz ise bu vizyonumuzu Saraçoğlu ailesi geleneklerini ve değerlerini göz ardı etmeksizin gerçekleştirmek olacaktır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Özbeyoğlu Paket Kuruyemiş
  • Kuruluş Yılı : 1955
  • Toplam Çalışan Sayısı: 45
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Toplam Şube Sayısı : 1
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 4
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 15
  • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Güneş almayan, nemsiz ve gıda depolamasına uygun koşullara sahip depolar.

Özbeyoğlu Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR